اکسسوری لوازم منزل, بلاگ, دکوراسیون داخلی

راهکارهای بزرگ جلوه دادن حمام و سرویس بهداشتی مشترک

حمام و سرویس بهداشتی مشترک

حمام از دیرباز مکانی برای نظافت و مرتفع کردن نیاز انسان به پاکیزگی بوده است . حتی در قدیم بسیاری از مشکلات و امراض را در حمام های سنتی معالجه می کردند .معماران قدیمی برای ساخت حمام اصول و قواعدی را رعایت می کردند که امروزه خبر چندانی از آن ها نیست .و حتی در اکثر موارد به دلیل افزایش روز افزون و نیاز به ساخت خانه های کوچک ، از ابعاد فضای حمام و دستشوی کاسته شده و با درد سرهای حمام و سرویس بهداشتی مشترک روبه رو هستیم .

 

درد سرهای حمام و سرویس بهداشتی مشترک

راهکارهای بزرگ جلوه دادن حمام و سرویس بهداشتی :

  • بهتر است کف حمام از سقف تیره تر باشد ، مثلا کف حمام را کاشی آب کار کنید و برای سقف رنگ سفید رنگ آمیزی نمایید .
  • بهتر است از کاشی های بزرگ با رنگ های ملایم و خنثی استفاده کرد .
  • برای جلوه ی بیشتر ، یک دیوار را به عنوان اکسنت وال انتخاب کرده و رنگ آمیزی متفاوتی به آن بزنید . اکسنت وال چیست و چه جنسی باید باشد ؟
  • از تمام گوشه و کنارهای و کنج دیوار ، نهایت استفاده را ببرید.
  • از قرار دادن و نصب لواز کم کاربرد جدا خودداری فرمائید .
  • یکی از درد سرهای حمام و سرویس بهداشتی مشترک ، جداسازی این دو فضا می باشد ،که بهترین گزینه پارتیشن شیشه ای می باشد .وجود شیشه فضا را بزرگتر نشان می دهد .
  • در صورت نداشتن کابین و قرار ندادن پارتیشن شیشه ای ، از پرده های حمام به رنگ های خنثی و ساده استفاده کنید .پرده ها انعطاف و تنوع بیشتری نیز دارند .
  • از نصب آینه به هیچ وجه غافل نشوید . به طور کلی به هر فضایی که می خواهید بزرگتر جلوه کند از آینه کمک گیرید . برای مشاهده ی نمونه های مجموعه زد دیزاین بر روی کلمه آینه کلیک کنید .

 

آینه سرویس بهداشتی

از چه رنگ هایی برای  حمام و سرویس بهداشتی مشترک استفاده کنیم ؟

از نقطه نظر طراحی داخلی ، رنگ های خنثی و ملایم بهترین گزینه برای فضاهای کوچک می باشد . برای عمق بخشیدن و جلب توجه بیشتر افراد می توان با نصب پوستر ، کاغذ دیواری و حتی رنگ آمیزی متفاوت آن دیوار را شاخص طراحی کرد .اگر اطلاعات کافی در زمینه رنگ های مکمل ، خنثی و غیره ندارید . حتما مطلب آشنایی با خاص ترین رنگ های سال 2020 برایتان مفید خواهد بود .

اکثر خانم های خانه دغدغه این را دارند که ؛ چگونه سرویس بهداشتی خود را رویایی و شیک تجهیز کنیم ؟. با خواندن مطالب مفید و سرچ در اینترنتی و البته مراجعه به مغازه های فروش اکسسوری بهترین انتخاب را می توانید داشته باشید .

 

حمام و سرویس بهداشتی مشترک

 روشویی مناسب حمام و سرویس بهداشتی مشترک :

در کنار استفاده از روشویی های سفید و سرامیکی ساده که در اکثر فروشگاه ها وجود دارد ،می توانید با نصب یک روشویی متفاوت فضای محیط را چند برابر زیباتر و خاص تر دیزاین کنید .

چون روشویی که برای فضای مشترک حمام و توالت مورد استفاده قرار می گیرد باید از مقاومت و استحکام بالاتری برخوردار باشد ؛ پیشنهاد ما روشویی سنگی رودخانه ای می باشد ، که امروزه بسیار ترند شده و در اکثر فروشگاه ها و سایت های فروش تجهیزات ساختمانی لوکس قابل عرضه می باشد .

 

روشویی سنگی رودخانه ای

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *