حمام و سرویس بهداشتی مشترک
فهرست

راهکارهای بزرگ جلوه دادن حمام و سرویس بهداشتی مشترک

حمام از دیرباز مکانی برای نظافت و مرتفع کردن نیاز انسان به پاکیزگی بوده است . حتی در قدیم بسیاری از مشکلات و امراض را در حمام های سنتی معالجه می کردند .معماران قدیمی برای ساخت حمام اصول و قواعدی را رعایت می کردند که امروزه خبر چندانی از آن ها نیست .و حتی در اکثر موارد به دلیل افزایش روز افزون و نیاز به ساخت خانه های کوچک ، از ابعاد فضای حمام و دستشوی کاسته شده و با درد سرهای حمام و سرویس بهداشتی مشترک روبه رو هستیم .

 

درد سرهای حمام و سرویس بهداشتی مشترک

راهکارهای بزرگ جلوه دادن حمام و سرویس بهداشتی :

  • بهتر است کف حمام از سقف تیره تر باشد ، مثلا کف حمام را کاشی آب کار کنید و برای سقف رنگ سفید رنگ آمیزی نمایید .
  • بهتر است از کاشی های بزرگ با رنگ های ملایم و خنثی استفاده کرد .
  • برای جلوه ی بیشتر ، یک دیوار را به عنوان اکسنت وال انتخاب کرده و رنگ آمیزی متفاوتی به آن بزنید . اکسنت وال چیست و چه جنسی باید باشد ؟
  • از تمام گوشه و کنارهای و کنج دیوار ، نهایت استفاده را ببرید.
  • از قرار دادن و نصب لواز کم کاربرد جدا خودداری فرمائید .
  • یکی از درد سرهای حمام و سرویس بهداشتی مشترک ، جداسازی این دو فضا می باشد ،که بهترین گزینه پارتیشن شیشه ای می باشد .وجود شیشه فضا را بزرگتر نشان می دهد .
  • در صورت نداشتن کابین و قرار ندادن پارتیشن شیشه ای ، از پرده های حمام به رنگ های خنثی و ساده استفاده کنید .پرده ها انعطاف و تنوع بیشتری نیز دارند .
  • از نصب آینه به هیچ وجه غافل نشوید . به طور کلی به هر فضایی که می خواهید بزرگتر جلوه کند از آینه کمک گیرید . برای مشاهده ی نمونه های مجموعه زد دیزاین بر روی کلمه آینه کلیک کنید .

 

آینه سرویس بهداشتی

از چه رنگ هایی برای  حمام و سرویس بهداشتی مشترک استفاده کنیم ؟

از نقطه نظر طراحی داخلی ، رنگ های خنثی و ملایم بهترین گزینه برای فضاهای کوچک می باشد . برای عمق بخشیدن و جلب توجه بیشتر افراد می توان با نصب پوستر ، کاغذ دیواری و حتی رنگ آمیزی متفاوت آن دیوار را شاخص طراحی کرد .اگر اطلاعات کافی در زمینه رنگ های مکمل ، خنثی و غیره ندارید . حتما مطلب آشنایی با خاص ترین رنگ های سال ۲۰۲۰ برایتان مفید خواهد بود .

اکثر خانم های خانه دغدغه این را دارند که ؛ چگونه سرویس بهداشتی خود را رویایی و شیک تجهیز کنیم ؟. با خواندن مطالب مفید و سرچ در اینترنتی و البته مراجعه به مغازه های فروش اکسسوری بهترین انتخاب را می توانید داشته باشید .

 

حمام و سرویس بهداشتی مشترک

 روشویی مناسب حمام و سرویس بهداشتی مشترک :

در کنار استفاده از روشویی های سفید و سرامیکی ساده که در اکثر فروشگاه ها وجود دارد ،می توانید با نصب یک روشویی متفاوت فضای محیط را چند برابر زیباتر و خاص تر دیزاین کنید .

چون روشویی که برای فضای مشترک حمام و توالت مورد استفاده قرار می گیرد باید از مقاومت و استحکام بالاتری برخوردار باشد ؛ پیشنهاد ما روشویی سنگی رودخانه ای می باشد ، که امروزه بسیار ترند شده و در اکثر فروشگاه ها و سایت های فروش تجهیزات ساختمانی لوکس قابل عرضه می باشد .

 

روشویی سنگی رودخانه ای

 

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×