Whatsapp

مشاوره رایگان

درباره زد دیزاین

من محمد رضا و برادرم علی منتظری، در سال ۱۳۹۷ با هدف ایجاد بزرگترین مجموعه تولیدی لوازم دکوراسیون داخلی منزل به سبک روستیک، شرکت زد دیزاین را تاسیس نمودیم. به لطف خدا و هم قطاری با همکارانی خلاق، فداکار و متخصص، توانستیم در سخت ترین شرایط کشور با سرلوحه قرار دادن تلاش و پشتکار، به کامل ترین مجموعه تولید ملزومات تمام چوب به صورت آنلاین تبدیل شویم.

صحبتی با مشتریان

در وبسایت زد دیزاین محصولاتی را مشاهده و خرید می نمایید که کارشناسان دکوراسیون و طراحان حرفه ای، برای طراحی و کنترل کیفیت آنها، جلسات متعددی را برگزار نموده اند، زمان زیادی را صرف کرده اند و استادان زیادی با عشق برای ساخت آنها زمان گذاشته اند.

این سفر همینجا به پایان نمیرسد و شما با همراهی مشاوران صبور و متخصص ما بهترین تجربه خرید را رقم زده و پس از آن هم خدمات پس از فروش لازم را دریافت خواهید کرد.

به همین دلیل با انتخاب زد دیزاین شما از سلیقه و دانش یک تیم متخصص بهره برده و اطمینان داریم که  در طراحی دکور منزل خود پیشگام خواهید بود و از کیفیت و خاص بودن محصولاتی که از ما تهیه میکنید، لذت خواهید برد. ما به اثر گذاری مثبت و عمیق طبیعت در ناخودآگاه شما باور داریم. 

زد دیزاین
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.