اکسسوری لوازم منزل, بلاگ, چوب

میز جلو مبلی و عسلی

جلو مبلی وعسلی

در این مقاله سعی بر آن شده تا تمامی جوانب خرید میز جلو مبلی و عسلی بطور کامل گنجانده شود. تا تمامی خواسته های شما عزیزان را در بر بگیرد.در دکوراسیون منزل، یکی از اولین چیزی هایی که به ذهن می رسد،مبلمان خواهد بود.  و یکی از ارکان اصلی و جدا نشدنی مبلمان که بدون آن چیدمان مبل هم ناقص است، میز جلو مبلی و عسلی خواهد بود.

در این مقاله سعی داریم تا راهنمایی هر چند کوچکی در خصوص خرید میز جلو مبلی و عسلی متناسب با دکوراسیون منزل و چیدمان مبلمان شما به اشتراک بگذاریم.همچنین شما میتوانید برای خرید میزهای جلو مبلی و عسلی در مدل و قیمت های متنوع در شرکت زد دیزاین، به این آدرس مراجعه نمایید.

 

 

میزهای عسلی، میزهای کوتاه با طراحی های متفاوتی هستند که برای جلو تلویزیو ن و اتاق نشیمن مورد استفاده قرار می گیرند.کاربرد این میزها قرار دادن لوازم پذیرایی، کتاب و مجلات و همینطور وسایل تزیینی خواهد بود.

 

تقسیم بندی میزها براساس جنس آنها:

  1. شیشه
  2. چوب
  3. ام دی اف
  4. فلز
  5. سنگ
  6. بتن
  7. ترکیبی مثل چوب و رزین اپوکسی
  8. وسایر مدل های متنوع

میزهای شیشه ایی:

میز جلو مبلی و عسلی

برای فضاهای کوچک،میزهای ظریف و شیشه ایی بسیار توصیه می شوند.این میزها نور را از سطح خود منعکس می کنند و اتاق را روشن تر نشان خواهند داد. این انتخاب همچنین باعث بزرگ تر نشان دادن فضا و روشنایی هرچه بیشتر آن خواهد شد.اگر در منزل کودک و خردسال دارید ، از میزهای شیشه ای با گوشه های تیز ، انتخاب نکنید . همچنین میزشیشه ای با قطر بالا ، ایمن تر و زیبا تر خواهد بود . رنگ این شیشه ها می تواند بسته به دکوراسیون شما ، سفید ، برنز و یا دودی باشد .

یک پیشنهاد:

برای مراقبت بیشتر از سطح میز چوبی و ام دی اف خود،بسته به رنگ و سلیقه و دیزاین فضای خود،بعد از خریداری میز  میتوانید روی سطح میز خود را شیشه بیندازید.  برای این منظور شیشه ی سفید و دودی و… موارد خوبی به نظر می رسند. اینکار به طول عمر چوب شما کمک میکند.  زیرا به مرور و بر اثر گذاشتن چای و قهوه و …. میز لک های زیادی میگیرد که برخی به هیچ وجه از بین نمی روند.

میزهای چوبی:

از نمونه های میز جلو مبلی و عسلی که فضا را بزرگ تر نشان می دهند، همین میزهای چوبی  است.

این سبک میزها، برای افرادی که دکوراسیون مدرن را می پسندند، گزینه ی عالی است.این میزها به منزل اصالت و گرمای خاصی می بخشند.در این میان میزهایی وجود دارند که از ترکیب شیشه و چوب ساخته می شوند.این میزها زیبایی هر دو گزینه را دارند.میزهای چوبی با اکثر رنگ ها و دکوراسیون ها به راحتی ست می شوند .و میتوانید یک میز را برای چند مدل راحتی و کاناپه استفاده کنید .

بیشتر بدانیم : نظافت و نگهداری چوب گردو

میزهای مناسب سبک روستیک:

این سبک که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، نمونه بسیار خوبی برای میزهای جلو مبلی و عسلی می باشند.اکثر مردم ترجیح می دهند که نشیمن و یا اتاق تلویزیون(Tv room) خود را متفاوت دیزاین کنند.که این قسمت راحت تر و صمیمی تر ،از قسمت مبلمان و پذیرایی شود.از این رو انتخاب این سبک میزها خیلی بر زیبایی محیط شما افزوده خواهد کرد.

این رضایت را میتوان از افرادی که از این سبک محصولات چوبی استفاده کردند ، پرسید.زیبایی این مدل میزهای جلو مبلی چوبی هیچ گاه از بین نخواهد رفت و همیشه طرفداران زیادی داشته و خواهد داشت.از دیگر خاصیت های این میزها این است که ،با هر سبک کاری و هر تناژ  رنگی قابل ست شدن است.برای دیدن مدل و قیمت های متنوع میز های روستیک به این آدرس مراجعه نمایید.

میز عسلی

ام دی اف:

این میزها در طرح و رنگهای بسیار متنوعی در بازار وجود دارند.که هر یک از طرح ها ،دیزاین خاصی را به تزیینات منزل شما می بخشد.تنوع در طرح این نوع میزهای جلو مبلی و عسلی ،باعث شده شما بتوانید هر مدل  را با توجه به تزیینی که می خواهید به منزل خود دهید ،انتخاب کنید.قیمت های این سبک میزها نسبت به میزهای چوبی کمی پایین تر خواهد بود.

قبل از خرید هر نوع میز جلو مبلی و عسلی، بودجه ی خود را در نظر بگیرید.تا با توجه به هزینه ی در نظر گرفته شده برای این منظور، انتخاب شایسته ایی داشته باشید.این میزها کیفیت میزهای چوبی را ندارند ، زیرا از ترکیب خرده های ریز چوب و مواد دیگر ،تشکیل شده اند .ولی اگر قصد ندارید ، هزینه زیادی بپردازید می توانید از این نمونه ها خریداری فرمایید .

میزهای جلو مبلی و عسلی فلزی :

این میزها ظرافت کمتری نسبت به موارد مشابه دارند.  طراحی های خاص این سبک میزها باعث شده مورد توجه و استقبال سلایق خاص گردد.این سبک میزها برای دکوراسیون صنعتی و مدرن پیشنهاد می شوند .

میزهای جلو مبلی و عسلی سنگی:

استفاده از این سبک میزها می تواند گزینه ی بسیار خوبی باشد.استفاده از میزهای سنگی و لوازم و اکسسوری های سنگی امروزه بسیار متداول شده است. با توجه به رنگ بندی بسیار بالای سنگها، شما می توانید انتخاب های زیادی داشته باشید. و بسته به فضای در نظر گرفته شده و رنگ بندی مورد نظر خود، میتوانید رنگ سنگ خود را انتخاب کنید.این میزهای سنگی برروی پایه های گوناگونی قابل اجراست. از فلز و استیل گرفته تا چوب های روستیک و…..

میز جلو مبلی و عسلی بتنی :

متریال بتن که امروزه بسیار مورد توجه و استقبال طراحان داخلی گردیده است ، یک انتخاب بسیار خاص و متفاوت خواهد بود .این میز برای دکوراسیون روستیک ف مدرن و صنعتی پیشنهاد می شود . استحکام و مقاومت بالای بتن از ویژگی های مثبت این ماده سخت می باشد .

مطلب پیشنهادی : بتن در دکوراسیون داخلی منزل

 

میز عسلی و جلو مبلی

 

میز جلو مبلی و عسلی قطعا یکی از ارکان جدا نشدنی مبلمان منزل است ؛که بدون حضور آنها دکوراسیون منزل شما ناقص است.برای خرید میز های جلو  مبلی و عسلی باید فاکتورهای فرم، رنگ، و ابعاد استاندارد را در نظر بگیرید.

فرم:

با توجه به فضای خود فرم میز خود را دایره،مربع و…انتخاب کنید.مثلا اگر فضای کوچکی دارید،اصلا از میزهای دایره ایی استفاده نکنید.در عوض مبل مستطیل یا مربع گزینه ی بهتری هستند.

خرید میز

رنگ:

میز جلو مبلی و عسلی باید با مبلمان و رنگ چوب و پارچه ی آن همخوانی داشته باشد. در نظر داشته باشید که رنگ های روشن همواره فضا را بزرگتر نشان میدهند.در موقع خرید میزتان به ارتفاع مبل راحتی وارتفاع میز مورد نظرتان، حتما توجه فرمایید.

چند نکته که قبل از خرید مبزجلومبلی و عسلی باید در نظر بگیرید:

قبل از خریدن میز جلو مبلی و عسلی ابتدا مشخص کنید دقیقا برای چه منظوری اقدام به خرید می کنید؟تا بتوانید بهترین انتخاب را از لحاظ سایز و رنگ و داشته باشید.مثلا برای پذیرایی می خواهید استفاده کنید یا بازی شطرنج و یا گذاشتن لوازم دکوری؟به این نکته توجه داشته باشید که اگر میز شما در محل رفت وآمد زیاد قرار دارد، از میزی با لبه های امن و غیر تیز استفاده  کنید. مخصوصا اگر در منزل کودک وجود دارد.

درست است که میز مستطیل کاربرد بیشتری در منازل دارد، ولی امروزه میزهای بیضی ،دایره،هشت ضلعی و حتی پازلی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.برای نشیمن ،شما مجبور نیستید حتما از میز جلو مبلی استفاده کنید،شما میتوانید از میزهای عسلی بخاطر ظرافتی که دارند خریداری کنید.همینطور میزهایی که به صورت چندتایی و تاشو هستند گزینه ی خوبی است که در صورت استفاده نشدن میتوان داخل هم کرد تا فضا  را بیشتر و بزرگتر کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *