بلاگ, دکوراسیون داخلی

10 سبک برتر دکوراسیون داخلی در دنیا

10 مورد از سبک های برتر دکوراسیون داخلی در دنیا

سبک در واقع به معنای راه و روش می باشد. بنایراین در صورتی که بخواهیم از سبک دکوراسیون خاصی صحبت کنیم شاید تعداد بی شماری را برای شما بیان کنیم. ولی در این مقاله قصد داریم به بیان 10 سبک برتر دکوراسیون داخلی در دنیا بپردازیم. این سبک ها از نظر ظاهری بسیار زیبا و اصولی هستند و به صورت کاملا علمی و کارشناسی شده پایه گذاری شده اند. بنابراین تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید تا با مناسب ترین و زیباترین سبک ها آشنا شوید.

دکوراسیون داخلی سبک مدرن

سبک مدرن یکی از محبوب ترین 10 سبک برتر دکوراسیون داخلی در دنیا است که بسیاری از افراد تمایل دارند خانه ای به سبک مدرن داشته باشند. یکی از مهم ترین مشخصه های سبک مدرن سادگی است که این ویژگی باعث شده تا این سبک نه تنها بسیار زیبا و چشمگیر به نظر برسد، بلکه هزینه طراحی پایین تری را نیز به دنبال داشته باشد. این سبک برای خانه های کوچک گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود.

10 سبک برتر دکوراسیون داخلی در دنیا

دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک

کلاسیک سبکی پرنقش و نگار است که برای خانه های لوکس و مجلل مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی عناصر موجود در این سبک پرزرق و برق هستند و هنر در آن به وضوح قابل مشاهده می باشد. مبلمان های این سبک معمولا چرمی و یا سلطنتی بوده و نمای بسیار پرابهتی دارد. با توجه به استفاده از عناصر بزرگ و تزئینات بالا، سبک کلاسیک تنها برای خانه های بزرگ مناسب است.

10 سبک برتر دکوراسیون داخلی در دنیا

دکوراسیون داخلی سبک مدیترانه ای

مدیترانه ای یکی از سبک های بسیار محبوب و پرطرفدار است که به دلیل استفاده از عناصر موجود در طبیعت حسی بسیار مثبت را در خانه ایجاد می کند. رنگ آبی و گیاهان در سبک مدیترانه ای نقش مهمی دارد و اغلب کشورهای اروپایی از این سبک برای دکوراسیون خانه استفاده می کنند.

 

10 سبک برتر دکوراسیون داخلی در دنیا

دکوراسیون داخلی سبک ساحلی

سبک ساحلی از جمله سبک هایی است که به دلیل استفاده از رنگ های سرد برای فصل تابستان بسیار مناسب می باشد. این سبک حس و حال بسیار مثبتی دارد و به خوبی می تواند آرامش را برای خانه به ارمغان بیاورد. استفاده از سبک ساحلی برای مناطق گرم بسیار تاثیرگذار است.

10 سبک برتر دکوراسیون داخلی در دنیا

دکوراسیون داخلی سبک رومی

سبک رومی که امروزه بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته، از دیگر 10 سبک برتر دکوراسیون داخلی در دنیا محسوب می شود. این سبک که در گذشته تنها نمای بیرونی ساختمان را شامل میشد و پس از مدتی به دلیل استقبال بالا به نمای داخلی ساختمان نیز راه پیدا کرد. این سبک بسیار اشرافی و مجلل بوده و اجرای آن نیاز به هزینه بالایی دارد. از جمله ویژگی های این سبک می توان به طاقچه های نیم دایره، پارچه های منقوش، استخر، آب نما و دیوار موزائیک اشاره کرد.

10 سبک برتر دکوراسیون داخلی در دنیا

دکوراسیون داخلی به سبک مراکشی

سبک مراکشی سبکی خاص است که رنگ های آن شامل آبی فیروزه ای، سفید و سبز می شود. عناصری همچون ظروف سنگی، کاشی های جذاب فیروزه ای، آثار فلزی و کفپوش های جذاب از ویژگی های خاص و منحصر به فرد این سبک به شمار می رود. مبلمان های سبک مراکشی از جنس چوب و به شکل مشبک و منبت کاری شده هستند.

10 سبک برتر دکوراسیون داخلی در دنیا

دکوراسیون داخلی به سبک سنتی

سبک سنتی یکی از زیباترین سبک های ایرانی است که با ایجاد حس و حال گذشته، نوستالژی بسیار دلنشینی را ایجاد خواهد کرد. در این سبک از المان ها و ویژگی های خانه های تاریخی قدیمی بهره گرفته شده و به محض ورود شما می توانید این سبک را شناسایی کنید. شیشه های رنگی، کرسی، فرش و قالیچه های دستباف، پارچه های منقوش، تابلوفرش، آینه کاری و … از جمله ویژگی های سبک سنتی محسوب می شود.

دکوراسیون سنتی ایرانی

دکوراسیون داخلی سبک پاپ آرت

پاپ آرت یکی از سبک های بسیار خاص است که معمولا مورد علاقه قشر هنرمند می باشد. در این نوع خانه ها تابلوهای رنگی عجیب و غریب استفاده شده و شما طیفی از رنگ های شاد مختلف را در طراحی دکوراسیون این سبک خانه ها مشاهده خواهید کرد. اشکال و فرم ها در این سبک بسیار خاص است و تنها افرادی که دارای روحیه خاصی هستند می توانند این سبک را انتخاب نمایند.

10 سبک برتر دکوراسیون داخلی در دنیا

دکوراسیون داخلی سبک آرت دکو

آرت دکو از دیگر سبک های مورد استفاده در فضای داخلی خانه است که معمولا بر روی اجسام فلزی و پر زرق و برق تاکید دارد. ویژگی هایی همچون رنگ های جسورانه، ایجاد تقارن و استفاده از اشکال هندسی نشان دهنده سبک آرت دکو می باشد. طراحی سبک آرت دکو کاملا تخصصی بوده و طرفداران بسیاری دارد.

سبک آرت دکو در دکوراسیون

دکوراسیون داخلی سبک روستیک

سبک روستیک یکی از سبک های ساده و در عین حال تجملاتی است و به دلیل استفاده از گل و گیاه و عناصر موجود در طبیعت، به محض ورود شاهد زندگی و حیات در خانه خواهید بود. استفاده از عنصر چوب برای کف و لوازم دکوری در این سبک فضا را صمیمی تر و دلنشین تر کرده است.

10 سبک برتر دکوراسیون داخلی در دنیا

 

 آدرس کارخانه :

البرز _ کرج _ جاده محمد شهر _جنب دور برگردان مهندسی زراعی _ کوچه الوند _پلاک 10

  تلفن دفتر فروش : 02691301060

تلفن کارخانه : 02636704667

 ZDesign_Group@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *