بلاگ, سنگ, لوازم ساختمانی

چگونه سرویس بهداشتی کوچک خود را بزرگ تر نشان دهیم ؟

اگر شما هم به تازگی خانه ای خریداری کرده اید و یا قصد بازسازی منزل تان را دارید و با مشکل فضای کوچک سرویس بهداشتی مواجه هستید ،و به خرید روشویی مدرن و سایر اکسسوری های زیبا هم علاقمند هستید ، در ادامه با ما در زد دیزاین  همراه باشید تا با ساده ترین تکنیک ها اصول بزرگ جلوه دادن سرویس بهداشتی را با هم بررسی کنیم .

هنگامی که اسم روشویی به گوش تان می خورد ،تصاویر زیادی از سینک های روشویی در نظرتان می آید که رنگ و جنس و ابعاد متنوعی دارند .با توجه به گسترش روز افزون مدل های روشویی و افزایش تنوع در خرید روشویی مدرن نمی توان به طور دقیق به تعداد این روشویی ها اشاره کرد ، و ما هر روزه شاهد تولید و ساخت یک نمونه جدید از این روشویی های زیبا می باشیم .

 

خرید روشویی مدرن

انتخاب رنگ برای بزرگ جلوه دادن سرویس بهداشتی :

قطعا با خواندن این عنوان تصور کردید ، که خواهیم گفت رنگ سفید و روشن را برای رنگ غالب سرویس بهداشتی تان انتخاب کنید ، تا فضا را بزرگ تر نشان دهید .

گرچه انتخاب رنگ سفید و خنثی اولین انتخاب برای شما می تواند باشد ولی گزینه های زیبای دیگری نیز وجود دارد که با کمی خلاقیت می توانید فضای متفاوتی را طراحی کنید .در موارد یکسان ، رنگ های براق فضا را بزرگ تر نشان می دهند .شاید یک آبی ملایم یا رنگ زرد پاستیلی و … که کمی براق باشند از رنگ سفید فضا را وسیع تر نشان دهند .

گاهی نیز رنگ کردن سقف سرویس بهداشتی ، به بزرگ نشان دادن فضا کمک کند .و پیشنهاد ما انتخاب یک رنگ براق و شاین برای بزرگ جلوه دادن سرویس خواهد بود .

 

خرید روشویی مدرن

چگونه با خرید روشویی مدرن ، سرویس بهداشتی را بزرگ نشان دهیم ؟

علاوه بر روشویی هایی که در کارخانه ها و به صورت انبوه ساخته می شود ، خرید روشویی مدرن که خودتان ابعاد آن ها را سفارش می دهید مثل روشویی بتنی انتخاب جذابی خواهد بود .در کنار این روشویی ها ، روشویی های سنگی دست ساز رودخانه ای نیز وجود دارند که با توجه به طبیعی و نچرال بودن شکل شان ، دارای زوایای زیبایی می باشند و کمترین فضا را اشغال می کنند .

قبل از هر گونه انتخاب اطلاع از ابعاد دقیق سرویس بهداشتی بسیار اهمیت دارد .اگر سرویس شما کوچک است حتی متراژ 10 سانتی متر بیشتر هم می تواند با ارزش باشد .

سبک ساخت این روشویی ها ، روستیک و طبیعت محور بوده و از هر نمونه  تنها یک عدد در شرکت وجود دارد .برای مشاهده ی نمونه های بیشتر این محصول و اطلاع از موجودی و قیمت بر روی کلمه روشویی سنگی رودخانه ای کلیک نمایید .

 

آینه چوبی

از معجزه نصب آینه غافل نشوید :

یکی از بهترین فاکتورها که بدون اشغال فضا ، سرویس بهداشتی را دو برابر بزرگ تر نشان می دهد ، آینه می باشد .یکی از قدیمی ترین ترفندهای معماری برای بزرگ نشان دادن فضای کوچک استفاده از آینه های سراسری بزرگ برای هر فضایی می باشد .آینه های تمام چوب ساخته شده در مجموعه زد دیزاین ، یک انتخاب هوشمندانه برای سرویس بهداشتی شما می باشد .

برای مشاهده ی انواع این آینه های مدرن و اطلاع از موجودی و قیمت آن ها بر روی کلمه آینه کلیک نمایید .با توجه به سبک طراحی و ساخت این آینه ها از هر نمونه تنها یک عدد در شرکت موجود می باشد .

نکته مهم : از آن جا که کار تولید و ساخت این آینه های مدرن از صفر تا صد در مجموعه زد دیزاین صورت می گیرد ، چنانچه ابعاد خاصی مد نظر داشته باشید ، کافیست مدل دلخواه خود را برای ما ارسال نمایید .

موبایل : 09122623860   منتظری

 

نور پردازی سرویس بهداشتی کوچک :

برخی المان هارا به هیچ عنوان نمی توان از سرویس بهداشتی فاکتور گرفت .یکی از این بخش ها ، مبحث روشنایی و نور پردازی مناسب سرویس بهداشتی می باشد .

چنانچه سرویس شما پنجره و نورگیری به بیرون ندارد ، حتما از لامپ و لوستر و روشنایی استاندارد استفاده نمایید .نور استاندارد باید از بالای سر و سقف بتابد . اگر نور از روبرو و کناره های آینه بتابد ، چهره را مخدوش و نا واضح نشان می دهد .در کنار خرید روشویی مدرن ، توجه با این نکات کوچک هم باعث طراحی هوشمندانه سرویس مان می شود .

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *