دیزاین آینه شکسته برای دیوار در انواع فضاها
فهرست

دیزاین آینه شکسته برای دیوار در انواع فضاها

دیزاین آینه شکسته برای انواع فضا

 

آینه کاری از دیگر روش های تزئینات دیوار و انواع فضا ها است . در این روش از تکه های شکسته آینه استفاده می شود این فرآیند هم در طرح های قدیمی و سنتی و هم در طرح های امروزی جدید نقش منحصر به فردی دارد . آینه بازتاب نور فوق العاده ای دارد همچنین باعث روشنایی خانه نیز می شود . دیوار های خانه نقش بسزایی در زیبایی دارند به همین علت معمولا از دیزاین آینه شکسته در دیوار های خانه استفاده می گردد . در ادامه به توضیحات بیشتری در این خصوص اشاره خواهیم کرد .

 

 

دیزاین دیوار با آینه شکسته در سبک سنتی و‌ مدرن

دیزاین دیوار در انواع فضاها با آینه شکسته یکی دیگر از تزئینات منازل محسوب می شود از این روش در طرح ها و سبک های سنتی و قدیمی نیز استفاده می شود ، امروزه در آپارتمان ها نیز نمونه هایی از این  دیزاین را مشاهده خواهیم کرد اما ناگفته نماند که استفاده از  دیزاین آینه شکسته در روش سنتی و مدرن تفاوت هایی نیز دارد .

 

آینه شکسته برای دیزاین دیوار

استفاده از دیزاین اینه شکسته در اتاق نشیمن

اتاق نشیمن دارای محیطی کوچکتر از پذیرایی است که این بخش خانه دارای اهمیت فراوانی است . برای تزئین این بخش از منزل خود میتوانید روش دیزاین آینه شکسته را به کار بگیرید با بهره گیری از این فرآیند بازتاب و‌جذب نور در محیط مورد نظر شما افزایش پیدا میکند و سبب آرامش بخشی فضا می شود و زیبایی را به شما عرضه میکند .

 

 

چگونگی استفاده از طرح آینه شکسته در پذیرایی

 

اتاق پذیرایی از دیگر محیط هایی است که بسیار حائز اهمیت بوده و بسیار مورد توجه افراد می باشد ، تاکنون دیزاین های آینده کاری فوق العاده ای را در این بخش منزل شاهد بوده ایم . پذیرایی نقطه مرکزی خانه محسوب می شود به همین دلیل توجه به آن بسیار ضروری است به همین علت بهتر است از آینه های دکوراتیو ، دیوار کوب و تزئیناتی در این بخش استفاده شود .

 

دیزاین دیوار با آینه شکسته

دیزاین آینه شکسته در اتاق خواب

در این قسمت به بخش دیگری از فضای خانه یعنی اناق خواب اشاره خواهیم داشت ، اتاق خواب همانگونه که از نامش پیداست محل استراحت و آرامش افراد محسوب می شود معمولا تزئیناتی که در اتاق خواب صورت میگیرد سبب زیبایی و لذت بخشی می گردد . اگر میخواهید از‌ محیط اتاق خواب خود نهایت لذت را ببرید میتوانید از این روش در پشت تخت خواب خود استفاده کنید از این طرح در قسمت های دیگر اتاق خواب نیز می توانید استفاده نمایید اما توجه داشته باشید این طرح باید به گونه ای طراحی شود که صبح هنگام بیدار  شدن تصویر خود را در آن مشاهده نکنید .

 

آینه کاری دیوار های راهرو

افراد به محض وارد شدن در خانه با ورودی آن روبرو هستند که توجه افراد را به خود جذب میکند . برخی معتقدند این قسمت از خانه نیازمند دیزاین و طراحی خاصی نیست و بسیاری از اوقات هم بنا به این باور راهروی خانه خالی می ماند . برای زیبایی این فضا میتوانید از آینه در کنار درب منزل یا از جاکفشی استفاده کنید که باعث زیبایی و جذابیت فوق العاده ای می شود . مزیت منحصر به فردی که آینه کاری دیوار های راهرو دارد باعث بزرگتر نشان دادن دیوار و دالان می شود .

 

ایده آینه شکسته

نکات مهم در زمان استفاده از دیزاین آینه کاری :

 

استفاده نمودن از آینه های بزرگ در بخش های بزرگتر

از تاثیرات مهم اینه بر محیط عمق دادن به محیط است ، استفاده از آینه های بزرگ در فضاهای کوچک سبب زیاد شدن عمق محیط می شود .

 

 ‎جای دادن آینه در نقطه ی کنونی

دیزاین آینه شکسته را در نقاط کانونی و مرکزی انجام دهید زیرا باعث بزرگتر نشان دادن فضا می شود و زیبایی هرچه بیشتر محیط می گردد .

 

از لوازم و وسایل آینه دار استفاده کنید برای مثال در دکور پذیرایی منزل خود میز تلویزیون  آینه دار قرار دهید تا از جذابیت و زیبایی دو چندانی بهره مند شوید.

 

به هیچ وجه بر روی دیوار رو به روی پنجره آینه قرار ندهید ، استفاده از آینه به منظور منعکس کردن نور طبیعی در تمام فضای خانه است با قرار دادن آینه  در برابر پنجره از منعکس شدن نور جلوگیری خواهد شد .

برای استفاده از روش آینه کاری منزل خود لازم است تمامی نکات و موارد گفته شده را با دقت مطالعه کرده و مرحله به مرحله انجام دهید رعایت نکردن هر یک از نکات فوق باعث از دست دادن زیبایی دیزاین شما می شود .

 

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×