سه رنگ آرامش بخش در دکوراتیو
فهرست

سه رنگ آرامش بخش در دکوراتیو خانه ی شاد

سه رنگ آرامش بخش در دکوراتیو 

ایا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که رنگ ها چقدر می توانند در زندگی شما موثر باشند. همان طور که می دانید هر خانه دارای رنگ خاصی است و سبکی متفاوت دارد. تاثیرگذاری رنگ ها بر روی عواطف و روحیات افراد به قدری است که حتی علمی به نام روانشناسی رنگ ها نیز شکل گفته است. بنابراین انتخاب رنگ دکوراسیون خانه می تواند تاثیرات فوق العاده بالایی را بر روی رفتار افراد بگذارد. در ادامه سه رنگ آرامش بخش در دکوراتیو خانه ی شاد را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

رنگ آبی جزو سه رنگ آرامش بخش در دکوراتیو

رنگ آبی جزو سه رنگ آرامش بخش در دکوراتیو

قطعا آبی می بایست در صدر لیست سه رنگ آرامش بخش در دکوراتیو خانه ی شاد قرار گیرد. این رنگ فوق العاده آرامش بخش و زیبا است و دکوراسیونی زیبا و جذاب را برای شما به ارمغان می آورد. رنگ آبی تداعی کننده دریا بوده و بسیاری از چشم اندازهای موجود در اطراف ما که بیننده را محو خود می کند به رنگ آبی می باشد. خنکی و صمیمیت رنگ آبی بیننده را به تفکر می اندازد و از این رو دیدگاهی بسیار ایده آل را به بیننده می دهد.

رنگ آبی طیف گسترده ای را شامل می شود و هر فرد بر اساس سلیقه خود می تواند مناسب ترین رنگ را انتخاب کند. البته نورپردازی نیز در زیبایی و آرامش بخشی رنگ ها تاثیر بسیار زیادی دارد. بنابراین برای این که فضای زیباتر و آرامش بخش تری داشته باشید، بهتر است که از نورهای مناسب برای روشنایی فضا بهره ببرید. اغلب برای دکوراسیون های آبی از نورهای سفید، آبی ملایم، سبز و یا بنفش استفاده می کنند. این نورها می تواند جذابیت فضا را افزایش دهد.

رنگ سفید

سفید رنگی بسیار خنثی است که قطعا هر فردی به آن علاقه دارد. این رنگ در لیست سه رنگ آرامش بخش در دکوراتیو خانه ی شاد قرار دارد و زیبایی منحصر به فردی به اطراف می بخشد. سفید یکی از رنگ هایی است که هیچ بیننده ای از تماشای آن خسته نخواهد شد. یکی از مهم ترین ویژگی های رنگ سفید در کنار آرامش بخشی، بزرگ تر کردن فضا است که این خاصیت برای آپارتمان های کوچک بسیار ایده آل می باشد.

سفید نمادی از پاکی، خلوص، معصومیت و صلح بوده و آرامشی وصف نشدنی را به اطرافیان هدیه می دهد. از دیگر ویژگی های جذاب رنگ سفید، قابلیت ترکیب آن با تمامی رنگ ها می باشد. خوشبختانه سفید رنگی خنثی است که می توانید آن را با انواع رنگ ها ترکیب کرده و جذابیت فضا را دو چندان کنید. برای نورپردازی دکوراسیون های سفید رنگ نیازی به وسواس نیست زیرا هر نوع نورپردازی فضا را جذاب می کند و شما بدون محدودیت می توانید از طیف گسترده ای از رنگ ها برای نورپردازی دکوراسیون استفاده کنید.

رنگ زرد آرامش بخش دکوراتیو

رنگ زرد; سه رنگ آرامش بخش در دکوراتیو

یکی دیگر از سه رنگ آرامش بخش در دکوراتیو خانه ی شاد رنگ زرد است. زرد یکی از رنگ های اصلی است که بیننده را حیران خود می کند. زرد نماد صلح، امیدواری، آگاهی و روشنایی است. استفاده از این رنگ صمیمیت بین اعضای خانواده را افزایش می دهد و فضایی رویایی را برای افراد به وجود می آورد. ولی با توجه به شفافیت بالای رنگ زرد باید دقت کنید که از این رنگ به اندازه استاندارد استفاده نمایید. زیرا استفاده زیادی از رنگ زرد در دکوراسیون خانه نتیجه عکس داده و آرامش را از افراد می گیرد. بنابراین برای این که دکوراسیونی آرامش بخش و باکیفیت داشته باشید، می توانید از طیف رنگ زرد در دکوراسیون بهره ببرید.

رنگ لیمویی و کرم دو رنگ بسیار جذابی است که در طیف رنگی زرد قرار دارد و می توان از آن برای قسمت های مختلف خانه استفاده کرد. برای نورپردازی دکوراسیون زرد رنگ، رنگ سفید بهترین گزینه است.

design webp

استفاده از رنگ شاد در خانه چه تاثیراتی دارد؟

ایجاد آرامش تنها تاثیری نیست که دکوراسیون های شاد به ارمغان می آورند. بلکه این رنگ ها بر روی رفتار و عادت های افراد نیز تاثیر می گذارد و حس امید به زندگی را در بیننده زنده می کند. همچنین وجود رنگ های شاد حس خلاقیت افراد را نیز دو چندان می کند. به همین دلیل بسیاری از محیط های کاری و شرکت های خصوصی برای دیوارها و دکوراسیون از رنگ های شاد استفاده می کنند.

برای این که دکوراسیون رویایی و آرامش بخشی را داشته باشید نیازی نیست که تنها از یک رنگ استفاده کنید. بلکه شما می توانید با استفاده از طیف وسیعی از رنگ ها زیبایی و جذابیت چشمگیری را به محیط اطراف خود هدیه دهید. همچنین شما می توانید این سه رنگ آرانش بهش در دکوراتیو خانه ی شاد را در کنار یکدیگر به کار ببرید. استفاده صحیح و اصولی از رنگ ها و ایجاد هارمونی های جذاب یکی از علم های روانشناسی رنگ است که دانستن آن برای هر فردی الزامی می باشد.

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×