راه پله های روستیک
فهرست

راه پله های روستیک

ایده های ناب برای  پله های روستیک

راه پله یکی از بخش های خانه است که از آن می توانید برای افزایش زیبایی دکوراسیون استفاده کنید. بسیاری از افراد این بخش خانه را نادیده می گیرند و هیچ تلاشی برای افزایش زیبایی آن نمی کنند. در صورتی که با استفاده از چند ایده ساده می توان دکوراسیون خانه و راه پله را به صورت بسیار خاص و منحصر به فرد طراحی کرد. ایده های ناب برای راه پله های روستیک  زیاد است ولی ما در ادامه به چند ایده اشاره می کنیم. برای این که راه پله بتواند زیبایی خانه را تکمیل کند باید تمامی المان های موجود در خانه را در نظر بگیرید و سپس بر اساس آن مناسب ترین و بهترین ایده را پیاده سازی نمایید. با ما همراه باشید تا به شما کمک کنیم تا زیبایی و جذابیت دکوراسیون خانه شما را افزایش دهیم.

سبک روستیک چیست؟

روستیک یکی از سبک های جذاب در دکوراسیون خانه است که شاید کمتر کسی از آن استفاده کند. ولی در صورتی که زیبایی و المان های آن را مورد توجه قرار دهید، شما نیز از این سبک استقبال خواهید کرد. سبک روستیک با زیبایی و سادگی خود جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است. تمامی المان ها و ابزارهای استفاده شده در این سبک اعم از میز و صندلی و میزناهار خوری برگرفته از خانه های روستایی است که در آن می توان آرامشی وصف نشدنی را تجربه کرد. در گذشته تنها از این سبک در خانه های روستایی استفاده میشد ولی امروزه بسیاری از خانه های روستایی نیز با استفاده از این سبک طراحی می شود. راه پله نیز از دیگر بخش های خانه است که باید با سبک سایر قسمت های خانه هماهنگی داشته باشد.

اصلی ترین جنس پله های روستیک

یکی از ویژگی های اصلی سبک روستیک، استفاده از ابزارهای ساده و بدون دخالت دست می باشد. به همین منظور اغلب راه پله ها از جنس چوب و یا فلز می باشند که در میان آن ها راه پله های چوبی طرفداران بیشتری دارد. چوب گرمای بسیار دوست داشتنی را به خانه می بخشد و شما می توانید از این ویژگی برای افزایش کیفیت خانه استفاده کنید. همچنین شما می توانید از این دو المان به صورت ترکیبی برای افزایش زیبایی دکوراسیون خود بهره ببرید.

 

راه پله های ساده روستیک

راه پله های ساده روستیک

بسیاری از راه پله های روستیک به صورت ساده طراحی شده است. بدین صورت که این این راه پله ها کاملا صاف و بدون هیچ نقش و نگاری است و از این رو بسیاری از افراد این مدل راه پله را برای خانه خود می پسندند. شما می توانید برای این که از سادگی بیش از حد این راه پله ها بکاهید می توانید نرده ها را کمی نقش و نگار دهید. حتی می توانید از نرده های فلزی برای پله های چوبی استفاده کنید.

راه پله های مارپیچی روستیک

از دیگر ایده های ناب برای پله  استفاده از فرم های مارپیچی است. راه پله های مارپیچی یکی از جذاب ترین و زیباترین مدل های راه پله است که طرفداران بسیاری دارد. استفاده از پله ها و نرده های چوبی برای این سبک دکوراسیون به صورت فوق العاده ای نمای خانه شما را تغییر می دهد. ولی می توانید به صورت ترکیبی از فلز نیز برای این راه پله ها استفاده کنید. راه پله های مارپیچی روستیک اغلب برای خانه های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد. در نتیجه در صورتی که در خانه های روستیک به دنبال تجمل گرایی و جلب توجه هستید، می توانید از فرم های مارپیچی برای این کار بهره ببرید.

 

راه پله های ساده روستیک

راه پله های روستیک مدرن

یکی از عالی ترین و فوق العاده ترین سبک های راه پله که در بین طراحان دکوراسیون بسیار رایج است، استفاده از سبک روستیک مدرن است. بدین صورت که شما می توانید از طرح و متریال های مدرن به صورت ترکیبی با المان های روستیک استفاده کنید. معمولا پله های روستیک مدرن به صورت معلق طراحی می شود و نرده های آن از جنس فلز است تا به صورت مستحکم پله ها را نگه دارد.

 

راه پله های ساده روستیک

استفاده از تنه درختان

یکی از ایده های نابی که می توان برای پله پیاده سازی کرد، استفاده از تنه درختان است. در این حالت تنه های درختان جوان را بدون هیچ گونه تغییری برای نرده های راه پله به کار ببرید. تنه های درختان در رنگ و فرم های مختلفی موجود است و همین امر به طراحان کمک می کند تا ایده های ناب و متفاوتی را برای راه پله اجرا نمود.

تزئین راه پله ها

تنها طراحی راه پله ها برای افزایش زیبایی و جذابیت خانه کافی نیست. برای این که زیبایی راه پله ها چندین برابر شود باید از تزئینات دیگری نیز استفاده شود. بسیاری از افراد به صورت هوشمندانه از گل و گیاه برای افزایش زیبایی دکوراسیون سبک روستیک بهره می برند. در نتیجه شما می توانید از گل های آویز و یا پیچشی برای نمای خانه استفاده کنید.

 

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×