بلاگ, چوب, دکوراسیون داخلی

بزرگ ترین مرکز کف تراشی اسلب چوب

اسلب چوب گردو

 اسلب چوب طبیعی چیست ؟

اسلب چوب گردو ، به برش های طولی و عرضی تنه درختان گفته می شود ، که بلافاصله پس از قطع درخت صورت می گیرد . چوب را باید سریع به صورت ورقه های مساوی برش داد تا از خراب شدن و تباهی آن جلوگیری به عمل آید .در این مرحله سرعت عمل و د قت بسیار مهم است . ورقه ها و اسلب های برش خورده وارد مرحله خشک شدن می شوند ، که یکی از مهم ترین و اساسی ترین قسمت های کار نجاری می باشد .خشک کردن چوب ، به دو صورت کلی سنتی و صنعتی انجام می شود .

بیشتر بدانیم : خشک کردن چوب گردو

اسلب چوب گردو ، کاربردهای فراوانی در دکوراسیون دارد . زیبایی زیاد چوب طبیعی و نقش و نگارهای آن باعث شده ، قسمت هایی از درخت که شاید کمتر مورد استفاده قرار می گرفته است ، امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است .این خطوط با توجه به جنس درخت و سن آن کم و زیاد می شود . اسلب ها را برای ساخت میز و صندلی های چوبی ، میزهای عسلی و جلو مبلی ، کانترهای روستیک ، شلف و کتابخانه های دیواری و … استفاده می کنند .برای خرید اسلب گردو بسیار با کیفیت و با تنوع فوق العاده بالا ، به وبسایت زد دیزاین مراجعه نمایید .

 

اسلب چوب گردو

آیا کف تراشی اسلب چوب ضرورت دارد ؟

پس از خشک شدن اسلب ، سطح چوب تاب می خورد و پستی و بلندی هایی بر روی کار به وجود می آید و همان طور که می دانید ، برای هر کاری در نجاری ، به سطح صاف و صیقلی نیاز داریم . به همین دلیل ، نیاز به کف تراشی و صاف و صیقلی کردن سطح اسلب حتما ضروری است .برای خرید میزهای زیبا با اسلب چوب گردو و دیگر سازه های روستیک ، به ادرس زد دیزاین مراجعه نمایید .

 

اسلب چوب گردو

 

 

انواع کف تراشی اسلب چوب گردو :

از بین بردن تاب اسلب چوب گردو ،به صورت کلی 2 روش وجود دارد .

1. اگر عرض و پهنای اسلب زیاد نباشد و بتوان راحت از دستگاه گندگی عبور داد ، از دستگاه می توان استفاده کرد . این عرض بین 40 تا 70 را شامل می شود . در این روش دستگاه با حرکات رفت و برگشت به صورت مداوم ، لایه های چوب را می تراشد تا به سصح صاف و همواری برسیم .

2.اگر عرض اسلب بزرگتر بود و نتوان به راحتی وارد دستگاه کنیم ، بهتر است کف  تراشی را انجام دهیم . البته می توان از دستگاه های سی ان سی هم استفاده کرد که هزینه ساخت و خرید بالایی دارند و مقرون به صرفه نیست .

 

 

در مجموعه زد دیزاین ، کف تراشی ، درز کردن ، روکش گیری ، الوار گیری ، سمباده زدن و پولیش و… انجام می گیرد . و هزینه ای که شما بابت خرید اسلب چوب گردو می پردازید ، بابت اسلب آماده ی نصب خواهد بود . چنانچه اسلب دارید که نیاز به کف تراشی دارد ، باید بدانید این عمل به صورت متر مربع محاسبه می گردد . و شما عزیزان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید .

 آدرس کارخانه :

البرز _ کرج _ جاده محمد شهر _جنب دور برگردان مهندسی زراعی _ کوچه الوند _پلاک 10

  تلفن دفتر فروش : 02691301060

تلفن کارخانه : 02636704667

 ZDesign_Group@yahoo.com

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *