چیدمان اتاق خواب
فهرست

بهترین مدل آینه و کنسول چوبی ، ترند سال ۲۰۲۲

کم و بیش با نام دکوراسیون روستیک و متریال های ارگانیک آشنا هستیم و این نام به گوشمان خورده است . ولی برای اینکه چیدمان و دکوراسیون منزل خود را به سبک روستیک انتخاب کنیم ، دچار تردید و دودلی می شویم . به همین جهت ، ما پیشنهاد می دهیم با خرید یک المان کوچک مثل آینه و کنسول اسپرت و چوبی این سبک چیدمان را امتحان کنید .

از مشخصه های المان های دیزاین به سبک روستیک ، استفاده از مولفه های طبیعی خام و دست نخورده است .این عناصر شامل : سنگ های طبیعی ، چوب های درختان جنگلی به صورت طبیعی ،استفاده از گل های طبیعی و بزرگ و متریال های دست نخورده و ارگانیک دیگر می باشد .این سبک تلاش می کند تا احساس آرامش طبیعت را در فرد زنده کند و در حقیقت خستگی و استرس زندگی شهری و ماشینی را از انسان دور می کند .

اگر شما هم مثل خیلی از افراد دوست ندارید کل فضای منزل خود را به سبک روستیک دکور کنید ، با آینه و کنسول اسپرت ، که از چوب های طبیعی جنگلی ساخته شده است ، امتحان کنید .این چوب ها از درختان گردو ، توسکا ، توت و بسیاری از درختان با کیفیت دیگر ساخته شده است .

 

آینه چوبی روستیک

آینه و کنسول اسپرت :

این اکسسوری زیبا ، تا حدودی جای بوفه های بزرگ قدیمی را گرفته اند و می توانید از آن ها برای قرار دادن آباژور ، ظروف پذیرایی ، گلدان و… استفاده کنید .آینه های این کنسول ها از اسلب های کالباسی ساخته شده و هیچ گونه رنگ بر سطح آنها زده نشده است . و فقط پس از اتمام کار روغن وارنیش و جلا دهنده ی سبک و ضد آب بر سطح آن ها کشیده شده است .به جهت روستیک بودن ، آینه ها تا انتهای کار شکل طبیعی و روستیک خود را حفظ  می کنند و هیچ گونه دخالت دست در آن صورت نمی گیرد .طول و عرض این آینه ها متفاوت می باشد و بنا به ابعاد مورد نظر خود می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید .

مطلب پیشنهادی :جدیدترین مدل آینه چوبی و روستیک

در فیلم کوتاه زیر ، مراحل برش چوب با دستگاه سی ان سی را می بینید . پس از این مراحله قاب چوبی آماده شده و به کارگاه رنگ و وارنیش منتقل می شود .از هر نمونه آینه تنها یک عدد در انبار موجود می باشد و یافتن مدل کاملا مشابه وجود ندارد .

 

 

کنسول چوبی :

معمولا در زیر آینه میزی جهت قرار دادن اکسسوری و لوازم تزئینی قرار می دهند . از آنجا که چیدمان و آینه انتخابی روستیک بوده ، برای میز زیر آن نیز باید از میزهای روستیک استفاده نمایید . برای دیدن انواع میز با طراحی روستیک به وبسایت زد دیزاین مراجعه نمایید .ارتفاع این کنسول ها ی چوبی معمولا باید بین ۶۰ تا ۹۰ سانتی متر باشد . ولی با توجه به اینکه مراحل ساخت از صفر تا صد در خود مجموعه انجام می شود ، بنا به فضا و سلیقه ی خود می توانید ثبت سفارش داشته باشید .تمامی محصولات زد دیزاین با ضمانت نامه معتبر ارائه می شود . جهت رفاه حال مشتریان عزیز امکان خرید حضوری ، در کنار خرید غیر حضوری و اینترنتی مهیا می باشد .

آینه و کنسول اسپرت

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×