ساعت های رومیزی روستیک
فهرست

ساعت های رومیزی روستیک

 

معرفی مدلهای جالب از ساعت رومیزی روستیک

ساعت های دیواری یکی از ابزارهای دکوری بسیار شیک و جذاب هستند که با استفاده از آن می توان خانه را تزئین کرد. همه ما در خانه حداقل یک ساعت داریم که آن را بر روی میز و یا بر روی دیوار نصب کرده ایم. ولی ساعت های رومیزی نمای بیشتری دارد و زیبایی چشمگیری را برای دکوراسیون خانه به ارمغان می آورد. در ادامه قصد داریم تا با معرفی مدلهای جالب از ساعت رومیزی روستیک زیبایی دکوراسیون خانه شما را چندین برابر کنیم.

 

ساعت سبک روستیک چیست؟

پیش از این که مدل های مختلف ساعت های روستیک را به شما معرفی کنیم باید ساعت های این سبک را به شما توضیح دهیم. روستیک یکی از سبک های بسیار زیبا و جنجالی است که بسیاری از افراد طرفدار آن می باشد. معمولا سبک های روستیک بدون هیچ تغییری بر روی آن صورت نمی گیرد و هیچ دخالت دستی بر روی آن وجود ندارد. در حال حاضر اغلب مدل های جالب از ساعت رومیزی روستیک در طرح و فرم های ساده وجود دارد و بر روی آن هیچ تکنیک خاصی پیاده سازی نشده است.

 

ساعت رومیزی چوبی

ساعت های رومیزی چوبی روستیک یکی از جذاب ترین و عالی ترین ساعت های رومیزی سبک روستیک به شمار می رود که می تواند به صورت فوق العاده جذابی زیبایی خاص و منحصر به فردی را به دکوراسیون خانه شما بخشد. برای تولید ساعت های چوبی روستیک از تنه درختان به صورت خام استفاده می شود و بر روی آن از هیچ گونه عناصر و المان های اضافی استفاده نمی کنند. البته برای این که ساعت های چوبی روستیک را از هجوم و حمله حشرات و رطوبت محافظت کنید، باید بر روی آن از پوش شدهنده های مخصوص استفاده نمایید. این ساعت ها طرح و نقش خاصی ندارند و همین سادگی ساعت های روستیک زیبایی آن را افزایش داده است.

 

ساعت رومیزی روستیک

 

ساعت روستیک فلزی

برخی از افراد طرفدار ابزار و وسایل فلزی هستند. بنابراین برای این دسته از افراد ساعت های رومیزی فلزی روستیک بهترین گزینه به شمار می رود. این فلزها به صورت ساده طراحی شده است و هیچ نقش و نگار اضافی بر روی آن وجود ندارد. براقیت و جذابیت این ساعت ها چشم ها را به خود خیره و زیبایی بسیار شیرین و دوست داشتنی دارد. در نتیجه افرادی که طرفدار درخشندگی هستند این ساعت ها را برای دکوراسیون خانه خود استفاده می کند.

 

هزینه مدل های مختلف ساعت های رومیزی روستیک

یکی از مهم ترین ویژگی های مدل های جالب از ساعت رومیزی روستیک هزینه پایین این ساعت ها می باشد. بدین صورت که این ساعت ها به صورت بسیار ساده و بدون دخالت دست صورت می گیرد. در نتیجه شما نیازی نیست که بابت طراحی و تزئین این ساعت ها هزینه ای پرداخت کنید. در واقع سبک روستیک همان سبک روستایی است که در آن سادگی المان اصلی بوده و هیچ گونه تجملاتی در این سبک دیده نمی شود. بنابراین هزینه طراحی سبک روستیک و خرید ساعت برای این سبک بسیار پایین تر است.

 

ساعت رومیزی روستیک

 

مدل های ساعت رومیزی روستیک چه طرحی دارند؟

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، سادگی یکی از ویژگی های اصلی سبک روستیک است. در نتیجه طرح های ساعت های رومیزی سبک روستیک ساده و اغلب از اشکال هندسی معمولی همچون مستطیل و مربع می باشد. البته می توان این ساعت ها را به طرح های دیگری نیز طراحی کرد ولی باید توجه داشته باشید که نباید تغییر زیادی بر روی آن ها ایجاد کنید. به عنوان مثال شما می توانید از تنه های درخت فرم دار برای طراحی ساده استفاده نمایید تا بدون تغییر زیاد بر روی آن بتوانید مدل های متنوعی از ساعت های روستیک داشته باشید.

 

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×