بلاگ, سنگ, لوازم ساختمانی

چگونه در یک روز روشویی سنگی رودخانه ای بسازیم ؟

روشویی سنگی

با توجه به گسترش استقبال عمومی از محصولات و سازه ها دست ساز طبیعی و ارگانیک و استفاده از آن در تجهیزات منازل ، بر آن شدیم که ساخت روشویی سنگی رودخانه ای که یکی از محصولات پرطرفدار می باشد را جزء به جزء به نمایش در آوریم .همان طور که از نام این محصول پیداست از سنگ های رودخانه ای به عنوان مواد اولیه استفاده می شود ، البته برخی افراد از سنگ های معدنی و غیره استفاده می کنند ، که به هیچ وجه درخشش و زیبایی سنگ های رودخانه ای را ندارند .

اگر چه ساخت روشویی سنگی رودخانه ای و تراش این سنگ های سخت ، کاری دشوار است ولی شاید عده ای علاقمند به انجام این کار باشند .شاید تصور این که چگونه از دل یک سنگ سخت و منسجم که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، این روشویی صاف و صیقلی بیرون آمده است ، برایتان جالب باشد .چنانچه به کارهای فنی و تا حدودی یدی علاقمند هستید و تجهیزات لازم در دسترس دارید ، با ما همراه شوید .

ساخت روشویی سنگی رودخانه ای

 

از سنگ های طبیعی می توان محصولات متنوعی و لوکسی نظیر کاسه روشویی ، وان سنگی ، کاسه پدیکور و ظروف پذیرای مدرن را ساخت ، که مراحل ساخت همگی تقریبا به همین روش می باشد .

مطلب پیشنهادی : وان حمام سنگی و روستیک

چنانچه در هر مرحله ساخت و تولید این روشویی سنگی دچار مشکل و ابهام شدید ، می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید .

 آدرس کارخانه :

البرز _ کرج _ جاده محمد شهر _جنب دور برگردان مهندسی زراعی _ کوچه الوند _پلاک 10

  تلفن دفتر فروش : 02691301060

تلفن کارخانه : 02636704667

 ZDesign_Group@yahoo.com

مواد مورد نیاز برای ساخت روشویی سنگی :

  • سنگ مرغوب رودخانه ای
  • دستگاه سنگ بری
  • مواد نانو برای ضد آب کردن سطح سنگ پس از اتمام کار
  • تیشه و چکش و یا وسیله ی مشابه دیگر
  • دستگاه ساب زن برای سطح داخلی سنگ

 

ساخت روشویی سنگی رودخانه ای

 

لطفا توجه داشته باشید که این سازه ها همگی فقط از یک قطعه سنگ ساخته شده است و سنگ اولیه به صورت یکپارچه می باشد. و هیچ گونه موادی از قبیل چسب ، رنگ و حتی سیمان در ساخت آن استفاده نمی شود .قسمت بیرونی بدون تغییر باقی می ماند ، درست همانطور که توسط طبیعت ایجاد شده است.

پس از انتخاب های سنگ مرغوب ، باید با دستگاه فرز سنگ بری ،اقدام به حفر کردن سنگ نمایید .پس از آن با چکش و تیشه تیکه های اضافی سنگ را شکسته و خارج می کنیم .پس از آن که سنگ تا حدودی گود شد ،با دستگاه و با دقت فراوان شروع به صاف کردن قشر داخلی سنگ می نماییم .پس از اینکه ضخامت روشویی به حد دلخواه رسید ،مرحله ساب زدن و صیقل زدن می شود .ساخت روشویی سنگی رودخانه ای نیاز به دقت و توجه بسیار زیادی دارد تا منجر به صدمات بدنی نشوید .

دقت داشته باشید سطح خارجی این روشویی ها هیچ گونه مواد شیمیایی و ابزاری نمی خورند و فقط در انتهای کار با شوینده ساده مثل پودر دست و اسکاچ غبار سنگ را از روی سنگ بر می داریم . در انتهای کار با مواد نانو ، روشویی را ضد آب و ضد باکتری می نماییم .

پیشنهاد زد دیزاین :نظافت روشویی سنگی رودخانه ای

 

مشخصات ساخت روشویی سنگی رودخانه ای :

  • ماده اولیه سنگ بسیار مقاوم می باشد و حتی سالیان سال ،می توان از آن کالا استفاده نمود .و حتی امکان بازیافت آن با یک ساب زدن ساده امکان پذیر می باشد .
  • از هر سنگ طبیعی ، یک نمونه در طبیعت موجود می باشد و امکان یافتن نمونه کاملا مشابه به ندرت امکان پذیر می باشد و این امر سبب می شود که هر محصول روستیک مثل اثر انگشت و امضای شخصی شما می باشد و در هیچ مکان دیگری نمونه ی آن را پیدا نخواهید کرد .
  • قیمت این روشویی نسبت به مدل های خارجی که بیشتر در کشور اندونزی تولید می شود ،پایین تر می باشد .
  • تنوع رنگی و شکل این روشویی ها بسیار زیاد است ،و شما می توانید با توجه به رنگ کاشی و سرامیک سرویس خود ، روشویی که بیشترین همخوانی را دارد ، را انتخاب کنید .
  • ساخت روشویی سنگی رودخانه ای ، باید در محیط بازی انجام گیرد . زیرا گرد و خاک و صدای بسیار زیادی دارد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *