جا شمعی چوبی
فهرست

جاشمعی مدرن به سبک چوب

جاشمعی در دکوراسیون منزل نقش مهی دارد و به مجلل‌ شدن محیط خانه جلوه می بخشد. جاشمعی‌ ها در انواع مختلفی در بازار موجود هستند،

جاشمعی چوبی

چوب یک ماده مناسب برای جا شمعی است؛ ترکیب چوب به عنوان یک ماده طبیعی به همراه شمع یادآور گذشته های دور و آدم هایی است که با استفاده از مواد طبیعی به خانه خود روشنایی می بخشیدند. امروزه از چوب های مختلفی برای ساخت جا شمعی استفاده می شود. البته چوب از چه درختی باشد و چقدر محکم و سخت باشد. همین که بتوان با آن شکل و طرح خاصی را ایجاد کرد، کافیست. این مدل شمعدان ها همان‌طور که از نامشان پیداست از چوب طبیعی و یا ام‌ دی‌ اف ساخته‌ می‌شوند. انواع مختلفی از منبت کاری روی این محصولات انجام می‌شود. همچنین جاشمعی‌های کنده کاری شده اصالت و زیبایی خاصی به محیط می‌بخشدند. اگر اکثر وسایل منزل شما چوبی است. بهتربن انتخاب جاشمی چوبی هستش.

جاشمعی مدرن به سبک چوب

جنس و مواد استفاده شده از جمله مواردی است که توجه به آن بسیار حائز اهمیت است. انواع جنس‌های مختلفی از قبیل چوبی، کریستال، برنز و… تولید می‌شوند.

جاشمعی

جاشمعی مدرن به سبک دیواری چه کاربردی دارد؟

جاشمعی با استفاده از میخ و یا قلابی که در پشت آن وجود دارد به دیوار نصب می‌شود و در متریال‌ های مختلفی از قبیل چوب، فلز و کریستال ساخته می‌ شود. این دسته از شمعدان‌ ها در طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند که با نصب آن‌ها در پذیرایی، راهرو و اتاق‌ خواب می‌ توانید باعث زیبایی هرچه بیشتر دکوراسیون داخلی خود شوید. همچنین شمعدان دیوارکوب برای خانه‌هایی که دارای حیوان خانگی هستند بسیار مناسب است. زیرا در دسترس نبودن این جاشمعی ها آن‌ها را از هرگونه خطر احتمالی دور نگه‌ می‌ دارد.

جاشمعی

جاشمعی چوبی فانتزی

جاشمعی ها در انواع چوبی نیز تولید می شوند. این مدل برای خانه هایی که دکوراسیون آن ها بیشتر وسایل چوبی است ، بسیار مناسب است. این مدل نیز مانند نمونه‌های کریستالی قابل استفاده در هر سبکی از طراحی داخلی هستند. جاشمعی های فانتزی چوبی جزء مدل های لوکس و جدیدی هستند که با جنس هایی نظیر چوب راش، چوب گردو و چوب روس دارای مدل های متنوعی می باشند.

۵/۵ - (۹ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×