اکسسوری لوازم منزل, بلاگ

راهنمای جامع میز روستیک چوبی با کیفیت

میز روستیک چوبی

 

در واقع میز روستیک چوبی یک واژه ی لاتین است که به معنای روستا می باشد.امروزه در بین مردم جوامع مختلف سبک جدید بسیار راجع شده است به نام سبک دکوراسیون روستیک.در واقع سبک دکوراسیون روستیک سبک است که برگرفته از طبیعت می باشد و برای اینکه ساختمان ها و منازل به این سبک برسند از عوامل طبیعی مختلفی استفاده می کنند،از جمله این عوامل پارچه ها،چرم،سنگ و چوب می باشد.

یکی از رایج ترین مصالحی که می توان از آن استفاده کرد تا یک خانه دارای دکوراسیون روستیک باشد چوب است.

چوب در یک دکوراسیون روستیک به شکل های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از آنها میز روستیک چوبی است.

میز روستیک چوبی

 

میز روستیک ناهارخوری

علت استفاده از چوب در ساخت میزهای ناهارخوری مقاوم بودن در برابر گرمای آشپزخانه می باشد و چه بسا چوب نشکن بوده و مثل میزهای شیشه ای نگران رفت و آمدها درون آشپزخانه نبوده و نمی شکند.

میزهای ناهارخوری یکی از مرکزهای کانونی دکوراسیون می باشند پس بایدبا دقت هرچه تمام تر انتخاب شوند و در این نکته باید توجه داشت میزهای ناهارخوری چوبی فضای گرمی را برای خانواده مهیا میکنند و همچنین با توجه به سبک روستیک آنها محیط را نوستالژی جلوه میدهند.

میز روستیک چوبی

میز روستیک تحریر

با توجه به اینکه همگی ما داریم با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنیم به سبک جدیدی در دنیای کاری خود یعنی دورکاری روی آورده ایم برای انجام کار در خانه یا به اصطلاح دورکاری باید مکانی را در منزل برای خود در نظر بگیرید اولین قدم انتخاب یک میز کارو یا تحریر مناسب است و مورد بعدی انتخاب مکان و محیطی آرام برای مطالعه و انجام کارها و فعالیت‌های خوداست که در آن موقعیت بدنی و روانی مناسبی داشته باشید. از این رو، استفاده از میز تحریر، میزکارو میز مطالعه اهمیت زیادی خواهد داشت،که با استفاده از میز روستیک چوبی می توان محیط کار را به محیطی آرام و بی استرس و فضایی گرم تبدیل کنید.

 

ابعاد مناسب میز تحریر

ابعاد مناسب، بسته به چاق یا لاغر بودن و قد افراد متغیر خواهد بود. اما حالت کلی این است که زانوها باید در زاویه ۹۰ درجه قرار گرفته و فاصله کتاب و چشم فرد به گونه‌ای باشد که گردن شخص، بیشتر از ۹۰ درجه خم نشود. همچنین، وضعیت دست‌ها باید به گونه‌ای باشد که مچ‌ها و آرنج در یک امتداد بوده و آرنج‌ و بازو، زاویه‌ای ۱۱۰ درجه‌ای نسبت به هم پیدا کنند.

 

میز روستیک چوبی

میز روستیک کنفرانس

میز کنفرانس از جمله مواردی است که باید در طراحی دفتر کار به آن توجه خاصی شود چرا که محلی است برای گفتوگو های مهم و گرد هم آمدن اعضای یک مجموعه.

تحقیقات کنونی نشان می دهد که بیش از دو سوم جلسات رهبران و مدیران بی فایده و ۵/۳۷ درصد از همه جلسات به عنوان “ضعیف اجرا یا غیر ضروری” طبقه بندی شده اند، که بسیاری از آن ها با برنامه ریزی نا مناسب و عدم تجهیزات مناسب به این نتیجه رسیده‌اند. میز روستیک کنفرانس و یک اتاق کنفرانس روستیک به افزایش بهره‌وری کمک می‌کند.

این نشان می دهد که کارکنان امروز انتظارات خاصی در مورد مزایای میز روستیک کنفرانس دارند.

اگر اتاق های کنفرانس به آخرین فن آوری های روز مجهز نباشند،

شانس شرکت ها برای برگزاری جلسات با ارزش، جذاب و کارآمد بی نتیجه خواهد ماند.

میز کنفرانس  باید مجهز به تجهیزاتی باشد تا به کارآمدی جلسات کمک کند.

مزایای میز روستیک کنفرانس تنها یه میز ساده برای جلسات نیست بلکه باید

با فن آوری های روز کاملا مدرن باشد تا به تأثیر گذاری بیشتر و ایجاد خلاقیت کمک کند.

میز روستیک چوبی

میز روستیک جلو مبلی

هدف اصلی سبک روستیک به طور معمول نمایش روح طبیعی اشیاء می باشد. میز روستیک چوبی به صورت ساده طراحی شده و ماهیت طبیعی خود را حفظ می نمایند. میزهای جلو مبلی در تغییر ظاهر اتاق نشیمن شما نقش بسزایی دارند.

در ساخت این میزها از متریال هایی استفاده می شود که یکی از پرکاربردترین آن ها چوب است. میز روستیک چوبی جلو مبلی از چوب کاملا طبیعی و بدون هیچگونه تغییراتی ساخته می شوند. در واقع ایجاد هرگونه ترک و تغییر ظاهر چوب جزئی از ویژگی های ذاتی چوب بوده و از نتایج شرایط جوی اقلیمی محیط زیست می باشد.
به طور کلی می توان گفت میز جلو مبلی عضوی جدا نشدنی از مبلمان و دکوراسیون زد دیزاین بوده و به عنوان یک عضو تکمیل کننده فضای خانه محسوب می شود
.

میزهای روستیک چوبی با استفاده از مواد و مصالح طبیعی تولید شده و گاهی ممکن است حتی به صورت صاف نشده و طبیعی مورد استفاده قرار گیرند.

 

میز روستیک چوبی

میز روستیک عسلی

یکی از مهم ترین کارایی های میز روستیک چوبی عسلی میزجلو مبلی پذیرایی از مهمان است. شما با استفاده از یک میز عسلی کوچک می توانید لوازم پذیرایی را در نزدیک ترین مکان به مهمان قرار دهید و کار پذیرایی را ساده تر از دنبال کنید. با استفاده از گلدان های لوکس و زیبا علاوه بر پذیرایی از مهمان می توانید به زیبا سازی بهتر محیط منزل خود نیز بپردازید. میز روستیک عسلی این امکان را به شما می دهند که لوازم دکوری زیبا یا عکس های یادگاری خود را با قاب های کوچک در اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی به تصویر بکشید.

میز روستیک چوبی

 

مجموعه زد دیزاین،به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده ها ملزومات روستیکال در ایران می باشد،که تمام محصولات چوبی با بهترین متریال و با استفاده از اسلب چوب گردو تولید می شود.

آدرس کارخانه زد دیزاین :

البرز _ کرج _ جاده محمد شهر _جنب دور برگردان مهندسی زراعی _ کوچه الوند _پلاک 10

  تلفن دفتر فروش : 02691301060

تلفن کارخانه : 02636704667

 ZDesign_Group@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *