اکسسوری لوازم منزل, بلاگ

کدام سبک میز غذاخوری به دکوراسیون شما می آید؟

همه چیز درباره میز غذاخوری سبک روستیک

میز غذاخوری سبک روستیک به‌‌عنوان یکی از پرکاربردترین وسایل منزل شناخته می‌شود که ارتباط تنگاتنگی با سلامت جسمی افراد منزل دارد. در این نوشته می‌خواهیم درباره بهداشت میز غذاخوری سبک روستیک و همچنین نکات مهم در مورد انتخاب میز غذاخوری مطالب جالبی را برای شما قرار دهیم. زمانی که روی زمین سفره پهن می‌کنید هنگام نشستن و برخاستن از روی زمین، به مفاصل استخوان‌ها و کمر شما فشار زیادی وارد می شود. به دلیل این ویژگی و همچنین به این علت که چیدن وسایل غذا خوردن و جمع‌آوری ظروف بعد از صرف غذا با داشتن میز ناهارخوری آسان‌تر است امروزه در بیشتر خانه‌ها یک یا دو میز در اندازه‌های مختلف یافت می شود.

 

میز غذاخوری سبک روستیک

میز غذاخوری باید از جنس محکمی ساخته شده باشد

میز غذاخوری سبک روستیک انتخاب کنید که محکم و قوی باشد تا بتوان سال‌های زیادی از این میز برای مهمانی های خود استفاده نمایید. باید میز غذاخوری از چوب محکم مانند چوب ماهون، گردو و بلوط را انتخاب نمایید. میزهایی که از چوب مهندسی شده و یا چوب های کامپوزیت ساخته شده است شامل تخته چندلا و ام دی اف بادوام و مقرون به صرفه است اما هرگز به اندازه چوب های سخت مقاوم نیستند.

اندازه و راحتی میز غذاخوری

میز در آشپزخانه یا اتاق غذاخوری باید به اندازه ای بزرگ باشد که موارد زیر در آن جا شوند.

 جای پا در میز غذاخوری سبک روستیک

 

اکثرا میزهایی که در اطراف می بینپد شامل یک یا چند جای پا هستند که مانند چهارگوش پایه های میز را به یکدیگر وصل می‌کنند. به طور کلی باید از راحتی جای پا و نشستن روی صندلی اطمینان حاصل کنید. از زوایای متفاوت روی صندلی بنشینید و به میز تکیه دهید تا از استحکام و تعداد پایه های صندلی مطمئن شوید.

 

 جای مناسب برای آرنج و اعضای بدن

 

برای اینکه استاندارد بودن میز غذاخوری سبک روستیک مشخص شود بهتر است روی صندلی میز غذاخوری بنشینید، فاصله آرنج تا بدن بیشتر از 40 سانتی متر نباشد و ارتفاع میز تا قسمت پایین قفسه سینه شما باشد. اگر میز مورد نظر شما این ویژگی ها را داشت پس استاندارد است.

 

ارتفاع مناسب برای میز غذاخوری حدود ۷۵ سانتی متر و  فاصله بین دو صندلی یا افراد حداقل باید ۷۴ سانتیمتر باشد و برای راحتی افراد باید به هرکس حدود ۷۰ سانتی‌متر فضا اختصاص دهید. بنابراین میزی را انتخاب کنید که احساس راحتی کنید و برای صرف غذا مجبور نباشید خم شوید.

 

 صندلی های میز غذاخوری سبک روستیک

 

صندلی های میز غذاخوری سبک روستیک باید به گونه‌ای باشد که افراد به آسانی روی آن بنشیند و تکیه گاهی محکم برای میل غذا باشند.

 

میز و صندلی باید در کنار هم به خوبی قرار بگیرد و صندلی های میز غذاخوری باید به اندازه‌ای باشد که زیر میز جا بگیرند. صندلی های میز باید استاندارد باشد; صندلی استاندارد، صندلی است که زاویه بین تشک تا تکیه گاه صندلی 90 درجه باشد، پهنای صندلی هم از 45 سانتی متر کمتر نباشد تا غذا خوردن به راحتی هضم شود.

 

پایه های میز غذاخوری سبک روستیک

 

در خرید میز غذاخوری سبک روستیک، به پایه های آن نیز توجه کنید. از میزهایی که پایه های آن ها با چسب چوب به میز متصل شده اند اجتناب کنید. زیرا این موضوع باعث می شود که میز طی مدتی آسیب ببیند و استحکام خود را از دست بدهد. اگر پایه های صندلی بیش از اندازه فاصله داشت، پس این موضوع نشان می دهد که صندلی ها استاندارد نمی باشد. یکی از راه هایی که می توان سالم بودن صندلی را چک کرد این است که  در صورت نشستن روی آن ها فشار زیادی ایجاد نکند و از هم باز نشوند.

 

میز غذاخوری سبک روستیک

فضای حرکتی اطراف میز:

حداقل فضای مورد نیاز میزهای غذا خوری مستطیل شکل نیازمند ۸۰-۱۰۰ سانتیمتر فضا ازاطراف است تا عبور و مرور به راحتی در آن انجام شود و فعالیت های مرتبط صورت گیرد.

میزهای غذا خوری دایره ایی نیازمند حداقل ۱۰۰ سانتیمتر فضا از اطراف است تا عبور مرور به راحتی انجام شود.

 

میز غذاخوری سبک روستیک

شما می توانید بهترین مدل میز غذاخوری سبک روستیک را با بهترین کیفیت و قیمت های مناسب از برند زد دیزاین تهیه کنید.

پشتیبانی و ارایه خدمات پس از فروش به مشتریان و همچنین گارانتی بلند مدت محصولات این اطمینان را به شما میدهد که خریدی بی دغدغه و بدون نگرانی را تجربه کنید.

آدرس کارخانه زد دیزاین :

البرز _ کرج _ جاده محمد شهر _جنب دور برگردان مهندسی زراعی _ کوچه الوند _پلاک 10

  تلفن دفتر فروش : 02691301060

تلفن کارخانه : 02636704667

 ZDesign_Group@yahoo.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *