فهرست

چگونه آینه و کنسول خود را تزئین کنیم ؟

آینه کنسول دیواری جزو وسایل تزئینی خانه بوده که در اکثر خانه های ایرانی ها موجود می باشد . این وسیله کاربردی در اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی یا راهرو کاربرد دارد. آینه کنسول‌ها بهترین مکان برای گذاشتن وسایل تزئینی مثل گلدان،شمع ،قاب عکس‌ ، کتاب های تزئینی و دیگر وسایلی است که نشان‌دهنده‌ی سلیقه خاص صاحب خانه بوده و به خانه حال و هوایی زیبا و لوکسی می دهد .چنانچه قصد خرید این آینه کنسول دیواری را برای منزل خود دارید ، در ادمه با ما باشید .

 

خرید آینه روستیک

محل قرارگیری آینه و کنسول دیواری کجاست ؟

جدا از جنبه زیبائی و وسیله دکوری ، گذاشتن آینه کنسول‌ها در راهرویی باریک و کوچک خانه را بزرگ‌ تر نشان می‌دهد.پس اگر راهرو و فضای کوچکی دارید نگران نباشید با خرید و نصب مدل های کوچکتر و مینیمال به فضای خود عمق ببخشید .

معمولا به هر فضایی که بخواهیم به آن عمق بخشیم آینه اضافه می کنیم ، نظیر پشت میز ناهار خوری و آن جا که در بالای کنسول اکثرا آینه نصب می شود ، فضا ما روشنتر و کمی بزرگتر به نظر می رسد .

معمولا در راهرو و بدو ورود آینه و کنسول دیواری را قرار می دهند . ار دیگر موارد قرار دادن این وسیله دکوری نزدیک میز ناهار خوری ، اتاق نشیمن خواهد بود .حتی می توان از آینه و کنسول زیر آن ( بنا به سلیقه خود ) برای سرویس بهداشتی و اتاق پرو و کلوزت روم نیز استفاده کنید .نکات کلیدی در طراحی کلوزت روم اطلاعات کاربردی مفید و جامعی به شما خواهد داد .

 

آینه و کنسول دیواری

چند مدل آینه و کنسول دیواری وجود دارد ؟

آینه کنسول‌ها انواع و اندازه‌های مختلفی دارد و با مصالح متفاوتی هم ساخته می‌شود . بسته به سلیقه و دکوراسیون منزل خود می توانید یکی از انواع آینه و کنسول مدرن و یا سلطنتی را انتخاب نمایید .

آینه کنسول سلطنتی و اسپرت دو مورد از محبوب‌ترین مدل‌ها هستند . آینه کنسول چوبی ( اعم از چوب طبیعی و یا ام دی اف ) از پر طرفدارترین و پر فروش ترین نمونه های بازار می باشد .البته آینه های اسپرت سنگی ، ترکیب رزین اپوکسی و فلز ،برنزی و کنسول با متریال آینه و شیشه امروز در بازار بسیار دیده می شود .

آینه های تولیدی در شرکت زد دیزاین شامل آینه های اسپرت و روستیک می باشد که به دو صورت نا منظم و دورتا دور چوب و نمونه مستطیل و دو طرف چوب ساخته شده است .

نمونه ی تصویر زیر یکی از تولیدات مجموعه زد دیزاین است که از دو طرف با چوب طبیعی درخت گردو احاطه شده و بالای کنسول اسپرت چوبی نصب شده است . قیمت این آینه و کنسول دیواری نسبت به مورد دیگر کمی ارزان تر است .

 

آینه و کنسول دیواری

 با چه وسایلی و چگونه میز و کنسول خود را تزئین کنیم ؟

برای تزئین میز کنسول خود به طور کلی به دو صورت می توان عمل کرد .

به صورت کاملا متقارن :

در این روش آینه و کنسول دیواری شما سلطنتی و کلاسیک بوده و شما میتوانید از دو عدد شمعدان قیمتی و برنزی برای دو طرف میز و قرار دادن ساعت و مجسمه ای در وسط میز استفاده نمایید .تقارن و نظم در این مورد بسیار اهمیت دارد و باید به دقت فاصه گذاری انجام شود .

به صورت نا متقارن :

که در این صورت دکور شما اسپرت و مدرن بوده و می توانید شمع های فانتزی ، قاب های عکس و حتی کتاب های دکوری قرار دهید .نظم خاص و تقارن در این روش اهمیت خاصی ندارد و بسته به سلیقه خود می توایند بارها و بارها دکور میز را تغییر دهید .

console channle 1

در بالای میز کنسول چه وسایلی می توان قرار داد ؟

اگر سبک کنزل و کنسول شما سلطنتی و کلاسیک می باشد معمولا آینه ای از جنس همان کنسول برای بالای آن در نظر می گیرند . ولی اگر سبک طراحی آینه و کنسول دیواری شما اسپرت و مدرن می باشد قضیه کمی متفاوت می شود و میتوان از قاب عکس زیبا ، ساعت دیواری و آینه اسپرت در بالای میز استفاده کرد .

1 3

    • location icon آدرس کارخانه زد دیزاین :

    البرز _ کرج _ جاده محمد شهر _جنب دور برگردان مهندسی زراعی _ کوچه الوند _پلاک ۱۰

    tel  تلفن دفتر فروش : ۰۲۶۹۱۳۰۱۰۶۰

    tel تلفن کارخانه : ۰۲۶۳۶۷۰۴۶۶۷

    arroba ZDesign_Group@yahoo.com

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×