فنگشویی مبلمان و سایر اجزای دکوراسیون چوبی
فهرست

فنگشویی مبلمان و سایر اجزای دکوراسیون چوبی

فنگشویی مبلمان

فنگشویی اغلب به عنوان هنر محل قرار دادن نام برده می‌شود . با توجه به اینکه اشیا در کجا قرار دارند، فنگشویی را نه تنها می توان به وسایل جدیدی که به خانه وارد می شود، بلکه  می توان برای مرتب کردن اثباب و وسایل نیز به کار برد. شما می‌توانید از راهنمای ساده زیر برای مرتب کردن وسایل خانه با فنگشویی استفاده کنید . با ما همراه باشید تا شما را با فنگشویی مبلمان و سایر اجزای دکوراسیون چوبی آشنا کنبم.

از آن جا که همه ما در خانه‌های مختلف با چیدمان ‌های مختلف زندگی می‌کنیم، پیشنهاداتی برای قرار دادن بهترین فضا برای مبلمان ارایه می دهیم، حتی زمانی که اثباب و وسایل شما در بهترین حالت برای فنگ شویی قابل‌استفاده نیستند، به جای احساس نگرانی و یا ترس از اینکه برای بهترین ترکیب‌بندی مبلمان خودط فضایی ندارید، سعی کنید با باز بودن  ذهن و ایجاد خلاقیت به وسایل نگاه کنید، زیرا همیشه راهی برای استفاده درست از وسایل وجود دارد.

در اینجا چند مورد از مهم‌ترین آیتم‌های مبلمان از دیدگاه فنگ شویی، و چند نکته برای این که چگونه آن‌ها را در خانه خود ترتیب دهید، آورده شده‌است .

تاثیر تخت‌ خواب در فنگشویی مبلمان

تخت مهم‌ترین بخش فنگشویی مبلمان است، زیرا نشان‌دهنده رفاه کلی شما می باشد. از آن جایی که زمان زیادی را در رختخواب صرف می‌کنید، در نتیجه موقعیت تخت‌خواب تاثیر زیادی بر انرژی شما می‌گذارد. بهترین مکان برای تخت موقعیت فرمان نامیده می‌شود، به این معنی است وقتی در رخت خواب دراز کشیده باشید بتوانید درب اتاق‌خواب خود را ببینید .

بودن در موقعیت فرماندهی به شما کمک می‌کند آرام‌تر و راحت‌تر باشید، زیرا در یک سطح ناخودآگاه می‌توانید از هر چیزی که ممکن است به سمت شما بیاید آگاه شوید. اگر در فضای شما قرار دادن رخت خواب در موقعیت فرماندهی ممکن نیست، می‌توانید از یک آینه برای قرار دادن خود در موقعیت فرمان استفاده کرده تا بتوانید بازتاب درب را از روی تخت‌خواب خود ببینید .

فنگشویی مبل

مبل و فنگشویی مبلمان

مبل معمولا ً در اتاق نشیمن یا اتاق خانوادگی قرار داده می‌شود. در فنگشویی، این مناطق خانه شما نشان‌دهنده سازگاری خانوادگی است، زیرا آن‌ها اتاق‌هایی هستند که خانواده در آن جمع می‌شوند. برای مبل ها، شما می‌خواهید مطمئن شوید که آن‌ها را طوری قرار داده‌اید که به هر یک از اعضای خانواده تان اجازه نشستن به راحتی بر روی آن داده اید. مبل های L شکل برای مناطق دور همی خانوادگی ساخته می‌شوند. همچنین ممکن است بخواهید شامل جایگاه اضافی، مانند صندلی راحتی یا دو صندلی، برای ایجاد مکالمه و تعامل دو نفره باشید .

فنگشویی میز

میز در فنگشویی مبلمان

میز شما یک بخش بسیار مهم دیگر در فنگشویی است. این نشان‌دهنده زندگی کاری شما و موفقیت شغلی شماست، پس احتمالا ً می‌خواهید کمی به آن توجه کنید و اطمینان حاصل کنید که به طور درست قرار داده شده‌است .

مثل تخت‌خواب، بهتر است که میز خود را در موقعیت فرمان قرار دهید به این معنی است که شما می‌توانید ورود به اتاق را هنگام نشستن پشت میز،  بدون اینکه در کنار درب قرار گرفته باشید، ببینید . اگر شما فضای کافی برای مرتب کردن میز خود ندارید می‌توانید آن را با یک آینه یا یک توپ بلورین فنگشویی، درست مانند یک تخت‌خواب زمانی که خارج از‌موقعیت فرمان است، اصلاح کنید. اگر نمی‌توانید درب ورودی اتاق را از روی میز ببینید، یک آینه اضافه کنید که به شما اجازه می‌دهد انعکاس درب را ببینید .

میز غذاخوری

میز غذا خوری، ارتباط شما با اجتماع و دوستان در زندگی را نشان می‌دهد. بهترین محل برای یک میز ناهارخوری در نیمه پشتی خانه است. تصور کنید که در خانه یک خط را در نیمه راه بین درب جلویی و دیوار پشتی قرار دهید. به طور ایده‌آل، میز غذاخوری شما پشت آن خط قرار خواهد گرفت.

زمانی که یک میز شام نزدیک درب‌جلویی قرار دارد، دوستی را نشان می‌دهد که موقتی بوده و یا دوستانی که به سرعت به زندگی شما وارد و یاخارج می‌شوند . یک میز غذا خوری که در منزل قرار دارد به این معنی است که شما می‌توانید دوستی‌های پایدار بیشتری بسازید.  اگر این کار ممکن نیست و یا عملی نیست که میز غذاخوری خود را به نیمه پشتی خانه انتقال دهید، می‌توانید از یک آیینه استفاده کنید. برای انجام این کار، آینه را طوری در  خانه قرار دهید که با میز غذاخوری شما هماهنگ باشد، این عمل باعث انعکاس میز می شود.

تلویزیون

در فنگشویی تلویزیون کاربرد چندان مثبتی ندارد زیرا در بر گیرنده انرژی های ترکیبی مختلف است، اما در زمان چیدمان مبلمان درون‌ منزل باید به موقعیت آن نیز توجه کرد. لازم به ذکر است که بیان شود وسایل الکترونیکی می‌تواند بسیار تحریک پذیر و فعال باشند . یک تلویزیون می‌تواند در انرژی خانه شما اختلال ایجاد کند، بنابراین بهتر است که آن را از اتاق‌ خواب بیرون نگه دارید . اگر  بتوانید ساعت ها قبل از خواب از تلویزیون دور بوده و یا ارتباط خود را با آن قطع کنید، باعث می‌شود که در شب یک خواب خوبی داشته باشید. می توانید تلویزیون را در یک اتاق خانوادگی نگه دارید، به طور کلی بهترین مکان برای قرار دادن آن است .

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×