بلاگ, سنگ, لوازم ساختمانی

معرفی انواع روشویی های فانتزی و مدرن

خرید روشویی

خلاقیت به همراه کیفیت همیشه موجب برتری و نشان دادن توانمندی یک برند در حوزه معماری داخلی محسوب می شود .امروزه شاهد نوآوری ها وخلاقیت های متنوعی در تمامی قسمت های طراحی داخلی هستیم .مجموعه زد دیزاین در همین راستا محصولات متنوع با طرح های خلاقانه و جدید در دست تولید و ارائه دارد .در این قسمت از مجموعه مقالات قصد داریم تا در خصوص انواع روشویی فانتزی و مدرن صحبت کنیم.

همانطور که می دانید سرویس بهداشتی یک بخش مهم و غیر قابل اجتناب در معماری داخلی محسوب می شود ،که با ایجاد تغییرات کوچک و خلاقانه می توان جلوه زیبایی به این فضا بخشید . امروزه روش های متنوعی برای دکوراسیون کردن سرویس بهداشتی و حمام وجود دارد .از تغییر در کابینت و روشویی گرفته تا نصب کاشی و قرار دادن آینه های مناسب که هر کدام می توانند زیبایی و جلوه خاصی ایجاد کنند. از میان همه اینها کاسه روشویی بخشی است که در این قسمت بدان می پردازیم ؛که می توان با انتخاب طرح مناسب ،جلوه قابل توجه ای به فضای سرویس بهداشتی بخشید.

 

روشویی لاکچری

چگونه یک کاسه روشویی مناسب انتخاب کنیم؟

از آنجایی که در بازار تنوع بسیاری از انواع روشویی وجود دارد امکان دارد که شما در بین این همه تنوع گیج شوید و ندانید کدام مدل را برای منزل تان استفاده کنید .برای اینکه از این سردرگمی بیرون بیایید ،می توانید با یک طراح داخلی مشورت کنید تا با توجه به فضای دکوراسیون منزل شما در انتخاب طرح درست که همخوانی بیشتری با سبک دکوراسیون منزل تان داشته باشد شما را یاری دهد.

معرفی انواع روشویی فانتزی و مدرن :

مجموعه زد دیزاین تولید و ساخت برخی روشویی ها را برای اولین بار در ایران را در دست گرفته است .همیشه تولید اولین ها در هر کاری ، اقدامی جسورانه خواهد بود .این روشویی ها به ترتیب سال تولید به شرح زیر می باشند :

 • روشویی سنگی رودخانه ای
 • روشویی سنگی
 • روشویی بتنی

 

روشویی سنگی رودخانه ای

 

 

سینک روشویی سنگی :

یکی از مزیت های که سینک های روشویی سنگی ایجاد می کنند ، این است که فضای بیشتر و مفید تری برای سرویس بهداشتی فراهم می کنند. در گذشته از این سبک روشویی ها کمتر استفاده می شد و بیشتر جنبه ی تزیینی و دکوری داشتند؛  اما اخیرا این مدل سینک ها در طراحی داخلی منازل نیز مورد استفاده قرار می گیرند زیرا فضای کمتری را اشغال می کنند و فضای آزاد بیشتری برای حمام و دستشویی فراهم می کنند. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از نورپردازی و بکاربردن آینه دیواری و استفاده از شیرآلات زیبا می توان زیبایی خاصی به این قسمت از سرویس بهداشتی داد.

 

روشویی فانتزی و مدرن

سینک روشویی مربعی :

یکی از نمونه های روشویی فانتزی و مدرن طرح روشویی مربعی می باشد که با ظاهر و جلوه جالب خود جذابیت خاصی به سرویس ها بهداشتی می بخشد . این مدل روشویی به دلیل ظاهر جالب خود روی کابینت نصب می شود و مانند مدل های دیگر که داخل کابینت فرو می رفتند نیست. مدل روی کار به هیچ عنوان برای آشپزخانه مناسب نیستند و تنها برای سرویس های بهداشتی کاربرد دارند.

در حال حاضر تنوع در این مدل روشویی یعنی روشویی های رو کار بسیار بالا است .برخی از آن ها گرد و عمیق هستند و برخی پهن هستند و از متریال های مختلفی ساخته شده اند. این مدل روشویی ها برای سرویس های بهداشتی مناسب هستند زیرا علاوه بر استقامت از زیبایی خلاقانه ای برخوردار هستند که می توانند به سرویس بهداشتی جلوه ای خاص بدهند. از مزایای دیگر روشویی های رو کابینتی هزینه کم و راحتی در نصب شان می باشد که موجب برتری شان نسبت به نمونه های دیگر شده است.

 

روشویی فانتزی و مدرن

 

 

 

سینک روشویی سنگی رودخانه ای :

یکی دیگر از نمونه های روشویی فانتزی و مدرن روشویی سنگی رودخانه ای است.این مدل روشویی برای خانه هایی که با سبک روستیک دکوراسیون شده اند ،بسیار مناسب می باشد .زیرا کاسه ی این روشویی ها از سنگ های رودخانه ای تهیه شده اند و در طراحی آنها سعی شده همان بافت و طرح طبیعی شان حفظ شود ، از این رو این مدل روشویی جلوه طبیعت را وارد سرویس بهداشتی می کند.برای دیدن نمونه های بیشتر ومتنوع روشویی های رودخانه ایی،به وبسایت زد دیزاین ،سر بزنید.

این روشویی ها ، از تراش سنگ های رودخانه ای به دست می آیند ،که همگی از بستر رودخانه های خروشان با کسب مجوزهای مربوطه استخراج می شوند . این سنگ ها پس از رسیدن به کارخانه ، به صورت تکی با دستگاه های فرز سنگبری ، داخل شان به دفعات و با دقت فراوان ،تراشیده و گود برداری می شوند .شکل ظاهری این روشویی ها ، با یکدیگر متفاوت است و این همان نقطه قوت این سری از تولیدات ما می باشد .هر کدام از این روشویی ها به مانند اثر انگشت بوده و پیدا کردن نمونه ی کاملا مشابه ، تقریبا غیر ممکن است .

 

روشویی فانتزی و مدرن

 

روشویی بتنی :

یکی از چالش های طراحان ، دکوراسیون کردن سرویس های بهداشتی کوچک می باشد ؛زیرا باید فضای حداقلی را جوری دکور کنند که بشود حداکثر استفاده رو از آن برد . برای این منظور قفسه ها  و روشویی های باز برای این منظور هدف مناسبی هستند.  سینک ها و کاسه های روشویی بتنی  در القا فضای  بزرگ تاثیر خوبی ایجاد می کنند .بنابراین برای دکوراسیون کردن سرویس های بهداشتی کوچک اغلب طراحان از روشویی های خاص با طرح های متنوع بهره می برند.این روشویی ها به دلیل وجود تنوع رنگی و استحکام و مقاومت بسیار بالا ،طرفداران زیادی دارد .

 

خرید روشویی

 

 

سینک های روشویی کابینتی

سینک های روشویی کابینتی یک عنصر کاربردی در طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای کوچک محسوب می شوند زیرا با جای دادن وسایل موجود در آن فضای آزاد بیشتری را ایجاد می کنند و می توان با نورپردازی مناسب و خلاقانه زیبایی چشم گیری در سرویس بهداشتی ایجاد کرد. بنابراین در انتخاب سینک های روشویی کابینتی باید دقت کنید که با فضای سرویس بهداشتی از لحاظ رنگ و فرم همانگی لازم را داشته باشد.

سینک روشویی پدالی

یکی دیگر از انواع سینک های روشویی سینک روشویی پدالی می باشد که در واقع از ساده ترین نمونه های روشویی محسوب می شود .اما این سادگی از جلوه و زیبایی این مدل سینک کم نکرده است .این سینک ها جلوه بصری خاصی را ایجاد می کنند که می تواند به فضای سرویس بهداشتی زیبایی کلاسیکی بدهد. استفاده از آینه های بزرگ و قفسه های ساده وشیک برای قرار دادن حوله و لوازم ضروری  ،به همراه نورپردازی ساده و کلاسیک می تواند فضای سرویس بهداشتی را به یک فضای زیبا تبدیل کند.

 

 

 

سینک روشویی بزرگ

سینک های روشویی بزرگ با کاسه های سرامیکی روکابینتی به همراه کابینت های باز و شیر آلات زیبا و نورپردازی خیره کننده، یک فضای فوق العاده زیبایی را برای سرویس های بهداشتی بزرگ فراهم می کنند .در واقع کابینت ها در سرویس های بهداشتی که فضای کافی دارند طرفداران زیادی دارند چرا که این مدل طراحی می تواند زیبایی و جذابیت عجیبی برای سرویس بهداشتی فراهم کند.

 

روشویی فانتزی و مدرن

کاسه روشویی شیشه ای

یکی دیگر از نمونه های روشویی فانتزی و مدرن روشویی های شیشه ای می باشند ،که این روشویی ها در سالهای اخیر مورد استفاده و توجه قرار گرفته اند .این روشویی چنانچه با فضای کلی سرویس بهداشتی و حمام شما همخوانی داشته باشد ،می تواند بسیار جالب و خیره کننده باشد. ترکیب روشویی شیشه ای با کابینت چوبی و آینه بزرگ می تواند یک ترکیب فوق العاده جالب برای دکوراسیون سرویس بهداشتی منزل یا اماکن دیگر باشد.

 

 

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “معرفی انواع روشویی های فانتزی و مدرن

 1. ناشناس گفت:

  محصولاتتون طرح های زیبایی دارن و مطالبتون مفید و کامله.

  1. محمدرضا منتظری گفت:

   سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *