فهرست

ایده برای جالباسی کمدی و آینه دار

 جالباسی کمدی و آینه دار

با توجه به این که لباس جز مواردی است که در بیشتر خانه ها به وفور یافت می شود و ذهن افراد همیشه درگیر این موضوع بوده که چگونه لباس ها را نگهداری کنند که فضای کمتری اشغال کند به دنبال این نیاز ایده های جذاب برای داشتن یک جالباسی شیک شکل خواهد گرفت. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه ایده های جالبی برای جالباسی کمدی و آینه دار داشته باشید با ما همراه باشید.

استفاده از چوب و میخ برای درست کردن  جالباسی کمدی و آینه دار

در بیشتر موارد می توان با چند محصول بدون مصرف در منزل یک جالباسی کمدی و آینه دار شیک ساخت، به طور مثال با یک تخته و گذاشتن چند میخ بر روی آن می توان یک جالباسی آویز درست کرد و لباس هاس زیادی را بر روی آن آویزان نمود. در کل وسایل دور ریز انتخاب های خوبی برای ساخت وسیله های پرکاربرد نظیر جالباسی هستند که می توان این وسیله ها را در یک قسمتی از منزل نگهداری کرد و در شرایط مورد نیاز از آن ها استفاده نمود، در این شرایط شما نیز یک صرفه اقتصادی کرده اید و برای ساخت وسیله دلخواه خود نیازی به خرید مواد و وسایل لازم از بیرون ندارید و هزینه ای در این باره متحمل نخواهید شد.

جالباسی ایستاده آینه دار

برای ساخت جالباسی کمدی و آینه دار می توانید از یک میله عمودی یک تیکه سرامیک و تعدادی میله به حالت های مختلف استفاده کنید به این صورت که سرامیک و یا موزاییک در کل چیزی که سطح صافی داشته باشد را بر روی زمین قرار داده و میله را بر روی آن نصب کنید، می توانید به وسیله یک مته سرامیک یا موزاییک را سوراخ کرده و میله را در آن جای گذاری کنید.

سپس میله های کوچک را به وسیله یک میخ و یا دستگاه جوش به طور متناوب بر روی میله عمود نصب کرده و یک جایگاه زیبا برای قرار دادن آیینه در آن تعبیه کنید. خروجی این فعالیت یک جا لباسی آیینه دار زیبا خواهد شد که تعداد زیادی از لباس ها را می توانید در آن قرار دهید.

جا لباسی مدرن و شیک

 جالباسی کمدی و آینه دار

برای ساخت یک جالباسی کمدی و آینه دار گاهی نیاز نیست از مدرن ترین کمدها استفاده کرد و پول زیادی را بابت آن پرداخت نمود بلکه به انباری خود مراجعه کنید و کمدی که چند سال بدون استفاده مانده را می توانید با ایجاد تغییر و تحولات در آن با یک جالباسی کمدی آیینه دار شیک تبدیل کنید.

اگر کمد خوردگی داشت و یا قسمت هایی از آن جدا شده است می توانید با چند قطعه تخته و میخ آن را سرهم کنید. از یک رنگ جذاب استفاده کرده و تمام‌ کمد را با طرح های جدید و زیبا رنگ کنید، و ار یک چوب  استفاده کرده و در بالای کمد قرار دهید و تمامی لباس ها را بر روی آن آویزان کنید. حتی می توانید در پشت در کمد نیز درگاه چوب لباسی ایجاد کرده و از فضای آن جا نیز استفاده نمایید. فقط قسمتی از فضا برای نصب آیینه خالی گذاشته شود.

استفاده از چوب درختان جهت ساخت جالباسی کمدی و آینه دار

چوب های موجود در طبیعت چه آن هایی که در اثر حوادث طبیعی بر روی زمین افتاده اند و چه آن هایی که توسط انسان ها کنده شده اند همه قابل استفاده هستند. یکی از مصارف این چوب ها به کار بردن آن ها برای ساخت جالباسی کمدی و آینه دار است. می توان هر قطعه از این چوب ها را به صورت ردیفی کنار هم قرار داد و لباس های مختلف را بر روی آن آویزان کرد، همچنین می توان این چوب ها را با رنگ  های مختلف رنگ آمیزی نمود و از حالت طبیعی خارج کرد.

برخی از چوب ها به خودی خود و بدون دخالت ابزار می توان مورد استفاده قرار داد. زیرا خود شکل دلخواه جهت مصرف مورد نظر را دارند و نیازی به تغییر در آن ها وجود ندارد.

جالباسی کمدی و آینه دار شیک

ساخت جا لباسی دیواری با وسیله های مختلف

جا لباسی دیواری را می توان با ابزاز و وسایل مختلف ساخت، از تخته تا چوب تا میله و تا هر وسیله ی دیگری را می توان در دیوار برای ساخت یک جالباسی دیواری به کار گرفت. امروزه با توجه به تعداد زیاد جمعیت و افزایش قیمت مسکن بسیاری از افراد در حال تجربه زندگی های آپارتمانی هستند و همانطور که از نام آپارتمان بر میاد یک فضای محدود بدون داشتن یک فضای باز است. در این شرایط اکثر افراد با مشکل کمبود جا و فضا برای نگهداری از وسایل خود روبرو هستند از همین رو درصدد می باشند تا از فضاهای محدود منزل بیشترین استفاده ها را ببرند.

دیوارها در این‌ زمینه کمک کننده های خوبی هستند به این شکل می توان موارد زیادی را بر روی دیوارها تعبیه نمود که در این صورت هم از فضای کمتر استفاده شده و هم این که دیوار ها بلا استفاده نمانده اند. میتوان با ابزارها و وسایل مختلف اقدام به ساخت جالباسی های متنوع بر روی دیوار کرد همچنین می توان یک دیوار کامل به یک جالباسی کمدی آیینه دار تبدیل نمود در این شرایط در زمان خرید لباس دیگر نگران فضای برای نگهداری آن نیستید.

 

۴.۹/۵ - (۷ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×