جا کفشی شیک و فوق العاده
فهرست

۲۵ پایه میز شیک و فوق العاده برای دکوراسیون داخلی

پایه میز فلزی

با توجه به محیط‌ های کاری فعلی، این روزها همگام بودن با سبک طراحی جدید و بهره‌گیری از استانداردهای جدید برای عرضه محصولات زیبا و کاربردی بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده است. اگر به دنبال یک مدل ساده و شیک برای میز می‌گردید که هم بتوانید راحت آن را جابه‌جا کنید و هم فضای کمتری را بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم از میزهای پایه فلزی استفاده کنید. خرید میز پایه فلزی یک انتخاب مناسب برای انواع فضاها مانند شرکت، دفترمدیریت، فضاهای تجاری و منزل است. مهم‌ترین وسیله‌ای که در اتاق مدیر وجود دارد، میز مدیریت است؛ چراکه اولین چیزی که به محض ورود نظر مراجعه‌کننده را جلب می‌کند، میز مدیر است. چند ویژگی برای میز مدیریت مهم است که عبارت هستند از:

  • ظاهر لاکچری و شیک
  • ارتفاع مناسبپ
  • فضای مخفی برای کابل‌ها
  • اندازه و رنگ هماهنگ مناسب با فضا
  • کیفیت و استحکام
  • پایه فلزی مناسب برای میز اداری

به دلیل شکل ظاهری ساده و مدرن این مدل میزها مناسب اداره‌ها، شرکت و مکان‌های تجاری مختلف هستند. البته که با طراحی‌های جدید از میز و صندلی‌های پایه فلزی استفاده آن‌ها در منازل مورد استقبال فراوان قرارگرفته است.
در ادارات معمولا نوع میز، به نسبت درجه شغلی که افراد دارند، تعیین می‌شود. معمولا میز مدیریت بزرگتر و تجملاتی‌تر از سایر میزهای کارمندهای آن شرکت است.

مبل پایه چوبی بهتر است یا فلزی

با توجه به اینکه مدل و نوع مبلمان چه چیزی است، مثلا مبلمان اداری پایه های متفاوتی دارد نسب به دیگر مبلمان ها، معمولا پایه های مبل انتخاب می شود . اگر قصد خرید پایه فلزی برای مبل خود را دارید، باید جنس خوبی از فلز را انتخاب نمایید. فلزات از چوب بسیار تنوع بیشتری دارند و قیمت خیلی مناسب تری هم دارند. پایه های فلزی مدرن تر و امروزی تر هستند که باز هم در بین خودشان مدل های جدیدتری از پایه فلزی وجود دارد.

انواع  پایه میزهای چوبی و فلزی

میز چوبی با پایه فلزی سبکی جدید در طراحی میز و صندلی، امروزه مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است.

۴.۴/۵ - (۲۰ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×