فهرست

۱۰ ایده فوق العاده برای دیزاین راهرو

چگونه راهرو منزل مان را خاص و زیبا چیدمان کنیم ؟

امروزه طراحان و دکوراتورهای حرفه ای برای هر بخش از خانه ، دیزاین و چیدمان متفاوتی تعریف می کنند . شاید راهرو و ورودی منزل شما بسیار باریک و کوچک باشد ،ولی می توان همان فضا را بسیار خاص و زیبا دیزاین نمود ؛ زیرا این قسمت اولین و البته آخرین فضایی خواهد بود که دوستان و میهمانان ما مشاهده خواهند کرد . پس صرف نظر از بودجه و فضای مورد نظر در ادامه چند مدل دیزاین راهرو را با هم بررسی می کنیم تا هر کدام را بیشتر پسندید ، برای منزل تان اجرا نمایید .

۱. دیزاین راهرو با گل طبیعی 

اگر ورودی و راهرو شما نور کافی برای گلدان های طبیعی دارد ، حتما و بدون درنگ گل را به منزل و چیدمان محیط اضافه نمایید . در هنگام خرید گلدان طبیعی حتما از یک فرد متخصص راهنمایی بگیرید . زیرا اگر خیلی اهل رسیدگی به گل نیستید ، به زودی گلدان شما پژمرده و زرد خواهد شد و فضا را زیبا که نخواهد کرد که هیچ ، بلکه باعث ایجاد چهره نازیبا و نامرتب می شوند . از نگاه دیگر اگر در خانه کودک خردسال دارید حتما مطمئن شوید به گلدان دست نمی زند و برگ های آن را در دهان نمی گذارد .استفاده از گل از هر نوعی که باشد ، باعث روح تازه بخشیدن به محیط شده و انرژی فوق العاده بالایی خواهد داشت .

۲. دیزاین با تابوهای هنری

استفاده از یک دیوار برای نصب چندین تابلوی نقاشی در کنار یکدیگر نیز ایده جالبی خواهد بود . می توانید از قاب های استیل و یا سفید و سیاه برای نقاشی های خود استفاده نمایید .با این کار رنگ و چهره متفاوتی به فضای راهرو خود خواهید بخشید . اگر رنگ دیوار راهرو خراب شده و یا کاغذ دیواری آن کهنه و قدیمی شده ، با نصب قاب های متعدد ، یک تیر و دو نشان کرده اید .

خرید اینه چوبی

۳. آینه ، چاره ی راهروهای باریک

معمولا به هر فضایی که بخواهند عمق ببخشند و آن را وسیع تر نشان دهند ، آینه اضافه می کنند . می توانید از یک آینه بزرگ دیواری و یا قدی استفاده کرده و یا از قرار دادن چندین آینه در سایزهای مختلف بر روی یک دیوار ، دیوار شاخص درست کرده و دیزاین راهرو را روشن تر و وسیع تر نمایید .

 

دیزاین راهرو

 

۴. جالباسی و جاکفشی

در صورت داشتن فضای کافی ، می توانید یک جالباسی در راهرو منزل تان قرار دهید که هم البسه و وسایل خود را به محض ورود به منزل ، در آن قرار دهید و هم زیبایی خاصی به دیزاین راهرو خود اضافه کرده باشید .مجموعه زد دیزاین ، یکی از تولیدکننده های بزرگ لوازم و اکسسوری های مدرن و روستیک در منطقه می باشد . اگر تمایل دارید از نمونه های این جالباسی زیبا و قیمت آن ها مطلع شوید با شماره های زیر تماس گرفته و از مشاوره رایگان طراحان خبره ما استفاده نمایید .

برای مشاهده انواع شلف های چوبی ، آینه های تمام چوب روستیک ، جالباسی و سایر اکسسوری های دست ساز ما به وبسایت  زد دیزاین مراجعه کرده و یا با مشاورین ما تماس بگیرید .

شماره‌ تماس کارخانه : ٣۶٧٠۴۶۶٧-٠٢۶
شماره پشتیبانی : ۲۶۲۳۸۶۰ – ۰۹۱۲  منتظری

دیزاین راهرو

۵. برای دیزاین راهرو از کنسول چوبی استفاده کنید 

قرار دادن کنسول در راهروی ورودی منزل اقدام بسیار هوشمندانه ای خواهد بود ، زیرا می توانید بسیاری از اکسسوری و لوازم تزئینی خود را روی آن قرار دهید و حتی آینه را در دیوار پشت آن نصب کنید . همین طور این اکسسوری زیبا فضای چندانی اشغال نکرده و هزینه زیادی نیز ندارد ولی انرژی و عطر بوی چوب طبیعی ، به فضا روح و جان تازه می بخشد .

۶. نورپردازی راهرو 

دقت نمایید ، هر چقدر چیدمان و دیزاین راهرو ، اصولی و شیک و زیبا باشد ؛ ولی نور و روشنایی کافی نداشته باشد ، اصلا بدرد نخورده و به چشم نخواهد آمد .راهرو ورودی خانه نبایدتاریک و نامنظم باشد. حضور در چنین فضاهایی از نظر روانشناسی، پریشان حالی را در هر فردی بوجود می آورد و با گذشت زمان شخص را افسرده و کسل می کند.

خرید چوب لباسی دیواری

۷. چوب لباسی دیواری قرار دهید 

اگر راهروی باریک و کوچکی دارید می توانید به جای استفاده از جالباسی های ایستاده بزرگ ، از نمونه های کوچک و دیواری استفاده نمایید . چوب لباسی های مجموعه زد دیزاین به سبک مدرن و روستیک و تماما از چوب طبیعی ساخته شده اند .در فیلم کوتاه زیر نمونه های آماده ارسال ما را خواهید دید .

۸. راهرو خود را با فرش یا قالیچه دیزاین نمایید  

قرار دادن فرش باریک ، گرد ، مربع و … در ورودی خانه ، معرف فرهنگ و سنت ما ایرانی بوده و به یکباره ،رنگی زیبا به فضا می بخشد .یکی از مزایای استفاده از فرش در دیزاین راهرو ، جلوگیری از انتشار گرد و غبار بیرون به سایر قسمت های منزل خواهد شد .

 

دیزاین راهرو

۹. دیزاین راهرو با شلف چوبی

شلف روی دیوار در هر فضای خانه می تواند کاربرد داشته باشد و ورودی خانه هم استثنا نیست.  استفاده از این شلف ها می تواند بدون اشغال کردن فضا ، محلی برای قرار دادن بسیاری از وسایل و اکسسوری های تزئینی باشد . با انتخاب شلف ، بدون نیاز به هزینه زیاد راهروی منزل تان را دیزاین خواهید کرد .

۱۰.دیزاین راهروتان را با شمع رویایی کنید

شمع از هر گونه و مدلی که باشد ، به فضا حس رومانتیک و فوق العاده و شاعرانه ای می دهد . شمع روشن ، سوزاننده انرژی های منفی و بد خانه بوده و به خصوص در هنگام میهمانی ها و مناسبت های خاص نظیر عید نوروز ، شب یلدا ، تولدها و … ، زیبایی وصف ناپذیری به خانه خواهید بخشید .

امیدواریم با انتخاب چند آیتم از موارد بالا ، همین امروز دست به کار شده و حال و هوای ورودی و دیزاین راهرو منزل تان را متحول نمایید .

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×