در زیبایی فضا
فهرست

تاثیر گلدان سنگی پایه دار در زیبایی فضا

گلدان ها یکی از بهترین ابزارهایی است که شما می توانید از آن برای افزایش زیبایی و نمای خانه استفاده کنید. گلدان ها با استفاده از متریال های مختلفی تولید می شود که هر یک نمای خاصی را به خانه هدیه می دهد. تاثیر گلدان سنگی پایه دار در زیبایی فضا بر هیچ کس پوشیده نیست. پایه های موجود در پایه ها فرمی بسیار جذاب به آن ها می دهد و می توان از آن ها برای انواع گل و گیاهان استفاده کنید.

کاربرد گلدان سنگی پایه دار

گلدان های سنگی اغلب برای فضاهای بیرون، ویلاها و پارک ها مورد استفاده قرار می گیرد. این گلدان ها اغلب وزن بیشتری نسبت به گلدان های پلاستیکی دارد و نمی توان به راحتی آن ها را جابجا کرد. البته شما می توانید این گلدان ها را در فضای داخل خانه نیز استفاده کنید. زیرا گلدان های سنگی پایه دار بسیار شکیل هستند و زیبایی خاص و منحصر به فردی دارند و نصب آن در هر مکانی زیبایی و جذابیت دکوراسیون محیط را افزایش می دهد.

گلدان سنگی پایه دار

طرح و مدل گلدان های سنگی پایه دار

خوشبختانه گلدان های سنگی طرح و مدل های بسیار متنوعی دارد و شما می توانید از مدل های مختلف این گلدان ها برای تکمیل زیبایی دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده کنید. بدنه و پایه های گلدان های سنگی متنوع ترین طرح و مدل را دارند. به گونه ای که شما با ورود به بازار با مشاهده تنوع بسیار بالا در طرح و مدل در انتخاب این گلدان ها مردد می شوید و انتخاب برای شما سخت خواهد شد.

پایه های بزرگ بهتر است یا کوتاه؟

پایه های گلدان ابعاد و ارتفاع مختلفی دارد و انتخاب مناسب ترین پایه به سلیقه شما بستگی دارد. معمولا پایه های بزرگ برای محیط های بزرگ و لوکس مناسب تر است و پایه های کوتاه نیز برای محیط های کوچک. استفاده از پایه برای گلدان های سنگی روشی است که زیبایی گلدان را افزایش می دهد. بنابراین انتخاب هر دو پایه بزرگ و یا کوچک به شیوه خود زیبایی بسیار منحصر به فردی را به خانه می بخشد.

گلدان سنگی پایه دار کلاسیک

یکی از روش های افزایش زیبایی و جذابیت دکوراسیون خانه های کلاسیک، استفاده از گلدان های سنگی پایه دار است. همان طور که می دانید سنگ یکی از متریال های موجود در طبیعت است که حالتی لوکس دارد و نقش بسیاری در زیبایی خانه ایفا می کند. بنابراین شما می توانید از گلدان های سنگی پایه دار به عنوان یکی از المان های مهم خانه های کلاسیک استفاده کنید. برای این که گلدان های سنگی پایه دار را به سبک کلاسیک نزدیک نمایید می توانید بر روی بدنه و پایه آن طرح و نقش های متعددی را برجسته کنید.

no logo1 56

گلدان سنگی پایه دار مدرن

تاثیر گلدان سنگی در زیبایی فضا در سبک مدرن بسیار به چشم می خورد. این گلدان ها به صورت ساده و بدون هیچ طرح و نقشی موجود هستند و از آن می توانید زیبایی و جذابیت دکوراسیون های مدرن را چندین برابر کنید. این گلدان ها قابلیت نگهداری انواع گل و گیاهان را دارند و قابل نصب در محیط های داخلی و بیرونی خانه می باشد.

پایه در زیبایی فضا چه تاثیری دارد؟

پایه ها حالتی شکیل تر و لوکس تر به گلدان ها می بخشند و زیبایی خانه را چندین برابر می کنند. این پایه ها بسیار خوش نقش و خوش تراش هستند و از ظرافت بالایی برخوردار می باشند. برخی از این گلدان ها پایه های ظریف و نازک و برخی دیگر پایه های قطوری دارند.

استفاده از گلدان سنگی در فضای بیرون

تاثیر گلدان سنگی  در زیبایی فضا بر هیچ کس پوشیده نیست. سنگ یکی از متریال های موجود در طبیعت است که گرمای لذت بخشی را برای خانه به ارمغان می آورد. گلدان های سنگی استحکام و دوام بسیار بالایی دارند و در برابر انواع شرایط جوی مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. در نتیجه انتخاب گلدان های سنگی پایه دار یکی از بهترین گزینه برای ویلاها و فضاهای شهری به شمار می رود. همچنین از آن جا که این گلدان ها وزن بیشتری دارند، از ایمنی بالاتری برخوردار می باشند و امکان سرقت آن کمتر است. در نتیجه شما تا چندین سال می توانند از این گلدان ها برای پارک ها و محیط های بیرون بهره ببرید.

خرید و قیمت گلدان سنگی

با توجه به عمق تاثیر گلدان سنگی پایه دار در زیبایی فضا بسیاری از افراد از این گلدان ها برای افزایش زیبایی دکوراسیون استفاده می کنند. قیمت گلدان های سنگی به نوع سنگ بستگی دارد. در واقع این جنس و نوع سنگ ها است که تعیین کننده کیفیت و میزان مقاومت گلدان ها می باشد. همچنین شما می توانید بر اساس سلیقه و دکوراسیون فضا مناسب ترین گلدان را سفارش دهید.

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×