بهترین جاکفشی برای خانه های کوچک
فهرست

بهترین جاکفشی برای خانه های کوچک

یکی از لوازم ضروری برای دکوراسیون منزل جاکفشی می باشد؛ چرا که اولین المانی که در ورود به منزل با آن روبرو می شوید، جاکفشی خواهد بود. با این نوشتار همراه باشید تا با آگاهی بیشتری به انتخاب جدیدترین مدل های جاکفشی اقدام کنید.

جدیدترین مدل های جاکفشی برای ورودی منزل

ممکن است تصور کنید جاکفشی نقشی در دکوراسیون منزل نداشته و به آن اهمیت ندهید. در حالی که یکی از لوازم ضروری برای چیدمان منزل جاکفشی می باشد. بنا به گفته طراحان و معماران دکوراسیون داخلی نخستین فاکتور و المانی که در ورودی منزل مقابل دید شما قرار می گیرد جاکفشی خواهد بود.

بنابراین برای انتخاب دکوراسیون درب ورودی منزل که قطعا جاکفشی و جالباسی مهمترین عناصر این محل هستند، باید اندکی سلیقه و صبر و حوصله به خرج داد و با مطالعه نکاتی که در این نوشتار جهت خرید جدیدترین مدل های جاکفشی ارائه می شود ،انتخابی هوشمندانه و موفق داشته باشید.

امروزه با گسترش آپارتمان نشینی و کوچک شدن فضای منازل، چیدمان درست و اصولی وسایل اهمیت زیادی دارد. برای داشتن دکوراسیونی زیبا در منزل باید از کمدها شروع کرد و به سراغ تجهیزات مدرن رفت تا فضای خانه بهتر مدیریت گردد. از جمله این تجهیزات مورد نیاز، کمدهای دیواری مدرن، جاکفشی و جالباسی های جدید، کمد ریلی و … هستند.

به طور کلی جاکفشی و جالباسی ورودی منزل جزو کاربردی ترین وسایل در آپارتمان محسوب می شوند و از آنجا که معمولا در ورودی منزل قرار می گیرند از نخستین لوازمی هستند که توجه مهمان ها را به خود جلب می کنند. بنابراین باید در هنگام خرید جاکفشی و جالباسی باید به زیبایی، کاربرد و نمای آن توجه خاصی داشته باشید.

جاکفشی و جالباسی در مدل های متنوعی ارائه می شود که می توانید بسته به دکوراسیون خانه خود مدرن یا کلاسیک را انتخاب کنید. خوشبختانه مجموعه زد دیزاین در این زمینه تلاش کرده تا محصولاتی خاص و منحصر به فرد را ارائه دهد که باب هر سلیقه ای باشد.

انواع جاکفشی

انواع جاکفشی از نکات مهم در انتخاب مدل و طرح تولید کننده و ساخت جاکفشی محسوب می شود.

جاکفشی آینه دار

جاکفشی ایستاده

جاکفشی جدید و مدرن

جاکفشی دیواری

جاکفشی سه تکه و چند تکه

 

نکات ضروری برای خرید جاکفشی

اصلی ترین نکته هنگام خرید هر لوازمی ، اندازه گیری فضای قرارگیری آن است. از این رو پیش از خرید جاکفشی و اول جای آن را مشخص کنید تا محصولی مناسب این فضا خریداری نمایید.

نکته بعدی که باید به آن دقت کنید تعداد کفش و لباس های خانواده می باشد. جاکفشی و جالباسی که خریداری می کنید باید برای جادادن همه کفش ها فضای کافی داشته باشد. معمولا بین هر دو جفت کفش نیز باید ۵ سانتی متر فضا لحاظ شود.

جنس جاکفشی در مدل های چوبی روکش طبیعی انواع چوب شامل چوب طبیعی بلوط و چوب طبیعی گردو استفاده می شود که ظاهر شیک و جذابی را به همراه دارد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×