خرید درخت
فهرست

بزرگ ترین خریدار نقدی تنه درخت

مجموعه زد دیزاین یکی از بزرگ ترین تولیدکننده های اکسسوری های روستیک در ایران بوده و به کار طراحی و تولید انواع مصنوعات لوکس و دست ساز چوبی مشغول می باشد . این مجموعه  در سال جدید موفق به صادرات سازه های خود به طور انبوه شده است . از این رو نیاز این مجموعه به چوب بیش از پیش شده و در صدد هستیم که خریدار تنه درخت باشیم .

اگر شما هم این دغدغه را دارید که آیا قطع درختان کاری قانونی است یا خیر و آیا جریمه ایی برای قطع درخت وجود دارد یا خیر ؟ با ما همراه شوید .

خریدار تنه درخت

شرایط قطع درخت :

طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ، به منظورحفظ و گسترش فضای سبز و جلوگیری از قطع بی رویه درختان ، قطع هرنوع درخت و یا نابودکردن آن به هرطریق در معابر، میادین، بزرگراه ها، پارک ها، بوستان‌ها ،باغات و نیز محل هایی که به تشخیص شورای اسلامی شهر، باغ شناخته شوند ؛ درمحدوده و حریم شهرها بدون اجازه شهرداری و رعایت ضوابط مربوطه ممنوع است.

قطع درختان علاوه بر وارد آوردن آسیب های زیست محیطی باعث آلودگی هوا ، وقوع سیل و بسیاری مشکلات دیگر می شود . قطع درخت بدون اخذ مجوزهای لازم مشمول جریمه از یک میلیون تا ده میلیون تومان شده و محموله چوب شما ضبط و توقیف شده و در مواقعی که قطع درخت بیش از سی اصله باشد به حبس تعزیری از شش ماه تا سه سال محکوم خواهید شد .

ولی با همه ی تفاسیر بالا در برخی موارد مثل سالخوردگی درخت ، آسیب دیدن بخشی از تنه و یا رعد و برق ، درخت شکسته و یا مجبور به قطع آن هستیم تا از آسیب دیدن سایر درختان جلوگیری به عمل آید .در چنین مواردی باید با کسب مجوز از ادارات منابع طبیعی و یا دهداری محل ، اقدام به قطع درخت کنیم تا مشمول جرائم مذکور نشویم .

 

خریدار تنه درخت

آیا مجموعه زد دیزاین خریدار تنه درخت می باشد ؟

نیاز چوب در مجموعه زد دیزاین مانند نیاز شیر برای کارخانه لبنیات می باشد . ولی اینکه این چوب از کانال های قانونی خرید و فروش شود نیز بسیار اهمیت دارد .و این مجموعه اجازه ورود هیچ چوبی بدون مجوز و چکش جنگلداری را نخواهد داد .

در بین تمامی چوب های موجود در ایران چوب درخت گردو بسیار محبوب بوده و طرفداران بسیار زیادی دارد .چوب گردو یک انتخاب همه جانبه برای صنایع چوبی است. این چوب ،یک بافت خوب دارد و با ابزار دستی و برقی بسیار خوب کار می کند. گردو برای استفاده در مبلمان ، کابینت ، سازه های دکوراتیو ، تخته های سرو ، اسلحه سازی و بسیاری از پروژه های دیگر ارزشمند است. این یک انتخاب محبوب برای تراشکاری و کنده کاری نیز هست.

 

چوب لباسی چوبی

مراحل فروش تنه درخت :

مجموعه زد دیزاین ، یکی از بزرگ ترین تولید کننده های حوزه دکوراتیو روستیک بوده و نیاز روز افزون به متریال های طبیعی نظیر چوب ، سنگ ، بتن ، مس و حتی آهن در آن بسیار زیاد است .این مجموعه بزرگ ترین خریدار تنه درخت در ایران می باشد . ما در این مجموعه درختان مجوز دار را به صورت نقدی خریداریم و از آن ها در ساخت زیباترین میزهای غذاخوری ، میز تلویزیون ،کتابخانه های تمام چوب  و بسیاری اکسسوری های روستیک استفاده می نماییم .برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با شماره های زیر تماس بگیرید .

location icon آدرس کارخانه :

البرز _ کرج _ جاده محمد شهر _جنب دور برگردان مهندسی زراعی _ کوچه الوند _پلاک ۱۰

tel  تلفن دفتر فروش : ۰۲۶۹۱۳۰۱۰۶۰

tel تلفن کارخانه : ۰۲۶۳۶۷۰۴۶۶۷

arroba ZDesign_Group@yahoo.com

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×