Whatsapp

مشاوره رایگان

چطور نمایندگی زد دیزاین را بگیریم؟

گروه تولیدی مبلمان و صنایع دستساز چوبی زد دیزاین در نظر دارد به جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان و نمایندگان خود در سطح کشور اقدام به جذب نماینده انحصاری و عاملیت فروش فروش نماید.
مراحل و ظوابط اعطای نمایندگی زد دیزاین
ماده۱) نماینده می بایست فرم مربوط به درخواست نمایندگی که در پایین موجود میباشد را مشاهده و نسبت به تکمیل و ارسال آن اقدام نماید.

ماده ۲) اطلاعات نماینده پس از بررسی تحویل مدیر فروش شده و ایشان جهت هماهنگی های بیشتر با نامبرده تماس حاصل می فرمایند.

ماده۳) شرایط سفارش بهمن و اسفند ماه نسبت به خرید ده ماه اول میانگین گرفته شده و ماه انتهای سال نماینده مجاز به سفارش دوبرابر میانگین می باشد.

ماده۴) در صورت سفارش و فروش خوب یا حد بالا ، شرکت متعهد میشود که در آن شهرستان در نمایشگاههای دوره ای شرکت نکند و قرارداد نمایندگی دیگری در شهرستان یادشده نداشته باشد مگر با هماهنگی نماینده.

ماده۵) درصورتی که کالاهای سفارشی نمونه اورجینال شرکت باشد و طی یک دوره کوتاه در شهرستان مورد نظر فروش مناسبی نداشته باشد ، نماینده اختیار عودت محصول و تعویض با محصول دیگر را دارد لازم به ذکر است لازمه این بند منوط به سالم بودن کالا میباشد و کرایه ایاب و ذهاب به عهده نماینده است همچنین اگر محصول عودتی نقص قابل اصلاحی داشته باشد نماینده میبایست هزینه آن را طبق تعرفه پرداخت نماید.

ماده۶) تحویل مناسب و به موقع کالاهای درخواستی نمایندگان منوط به اخذ استعلام زمان تحویل از واحد فروش می باشد که در کارخانه مستقر می باشد..

ماده۷) شرایط فروش یا تسویه حساب با شرکت مبلیران از تاریخ ۰۱ /۰۱/ ۱۴۰۱ الی ۲۹ / ۱۲ / ۱۴۰۱ به شرح ذیل می باشد.:

تبصره۱- در صورت خرید نقدی ۱۰% نسبت به قیمت چکی از فاکتور کسر می گردد ، که این تخفیف در صورت واریز پیش پرداخت زمان ثبت سفارش و تسویه حساب قبل از حمل یا طبق توافق می باشد.

تبصره۲- در صورت خرید نیمه نقدی ، ۳.۶% نسبت به قیمت چکی از فاکتور کسر میگردد که در این صورت نماینده میبایست ۲۵% مبلغ نقدی سفارش را زمان ثبت سفارش و ۲۵% مبلغ نقدی دوم به همراه ۵۰% تسویه چکی را طبق زمان تحویل بار یا طبق توافق به شرکت پرداخت نماید.

تبصره۳- درصورت خرید چکی مبلغ طبق تعرفه لیست قیمت محاسبه شده و نماینده میبایست زمان تحویل بار یا طبق توافق مبلغ سفارش را در زمان مقرر به صورت چک به شرکت پرداخت نماید.

ماده۸) نماینده ملزم به رعایت شرایط تسویه حساب در زمان مقرر با شرکت می باشد ،عدم انجام تسویه حساب در زمان تعیین شده موجب کاهش یا حذف تخفیفات می گردد.

ماده۹) در صورت واریز وجه به حسابهای بانکی معرفی شده از جانب شرکت زد دیزاین ،تائیدیه آن می بایست به صورت ارسال فیش یا تلفنی به اطلاع واحد حسابداری فروش برسد.

ماده۱۰) نسبت به حجم فروش شرایط دریافت متغیر است و تخفیف لحاظ میگردد.

ماده۱۱) در صورت هرگونه سفارش ، نماینده میبایست درخواست کتبی خود را از طریق واتس آپ یا تلگرام به شرکت تحویل نماید.

ماده۱۲) شرایط فوق لازم الاجرا بوده و تغییر یا توافق ماده و تبصره های یادشده صرفا میبایست توسط مدیریت مورد تائید قرار گیرد.

توجه:

  • درحال حاضر به هر استان یک نمایندگی اعطا می گردد.
  • نمایندگی به صورت دفتر فروش میباشد نه صرفا نمایشگاه.
  • نحوه ی فروش و ثبت سفارش از طریق سایت زد دیزاین انجام میشود.
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر و همکاری با ما تماس حاصل فرمایید.

فرم اعطای نمایندگی زد دیزاین

لطفا تیک عدم ربات زیر را بزنید.
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.