چوب, اکسسوری لوازم منزل, بلاگ

جدیدترین ساعت های دیواری مدرن که نباید آن را از دست بدهید .

ساعت دیواری زد دیزاین:

از زمانی که وقت برای ما انسان ها دارای اهمیت شد و بسیاری از برنامه ها وکارهای روزمره ی ما را تحت الشعاع خود قرار داد  ، رد پای ساعت به زندگی ما انسان ها باز شد  .کم کم ساعت ها علاوه بر جنبه ی وقت شناسی ، جنبه ی تزیینی و دکوراتیو ، نیز پیدا کردند .ساعت دیواری چوبی امروزه جزء پر طرفدارترین ساعت های دیواری می باشد .

ساعت در ابتدا بیشتر به شکل ساعت زنگی و ساعت دیواری وجود داشت . ساعت های جیبی و زنجیر دار ،به عنوان یک آیتم لوکس مورد استفاده برخی افراد قرار می گرفت .

وجود  ساعت دیواری در هرمنزل ، محل کار ، فروشگاه و هتل و… به چشم می خورد . ولی کم کم ،با وجود گوشی های همراه ، استفاده از انواع ساعت کارکرد اصلی خود را از دست داده است . در قدیم برای بیدار شدن در سحرگاه یا صبح از ساعت های زنگی استفاده می کردند ؛ ولی ما امروزه بیشتر با گوشی های همراه خود اینکار را انجام می دهیم .

مجموعه زد دیزاین ، تمامی سازه های دکوری و لوکس ساختمانی خود را بر پایه ی سبک روستیک و استفاده از المان های طبیعی بنا نهاده است .چنانچه از دیدن سازه های طبیعی ( روستیک ) لذت می برید ، از نمونه کارهای ما در مجموعه زد دیزاین ،دیدن فرمایید .

ساعت دیواری چوبی

مشخصات کلی ساعت دیواری چوبی مجموعه زد دیزاین :

  • این مدل ساعت دیواری روستیک ، از چوب طبیعی درختان گردو ، توسکا ، چوب بلوط ، سنجد و … ساخته شده است.
  • بر روی سطح چوب این ساعت ها ، روغن های طبیعی مخصوصی زده شده است ؛ که مانع پوسیدگی و تغییر رنگ چوب می شود .
  •   حلقه و رینگ دور این ساعت ها ، از بهترین رنگ ها آبکاری شده است ، نگران خرابی و تغییر رنگ آنها به هیچ وجه نباشید .
  • از ساعت دیواری روستیک و چوبی می توان به عنوان صنایع دستی یاد کرد ؛زیرا که تمام مراحل ساخت و مونتاژ آن توسط دست انجام شده و دستگاه مکانیزه ای در تولید و ساخت آن دخیل نیست.
  • موتور تمامی این ساعت ها از بهترین موتورهای آرام گرد موجود دارای گارانتی ،در بازار می باشد .پس افرادی که صدای عقربه های ساعت باعث آزردگی شان می شود ، با خیال راحت می توانند خرید خود را انجام دهند .
  • تنوع رنگ و ابعاد این ساعت ها بسیار زیاد است . اکنون ساعت ها با قطر 30 سانتی متر و 50 سانتی متر در شرکت وجود دارد ، ولی اگر اندازه ی دیگری مدنظر داشته باشید ، در کمترین زمان ممکن امکان ساخت وجود دارد .برای مشاده ی مدل های متنوع ساعت دیواری چوبی ، به آدرس ما مراجعه نمایید .
  • رنگ ساعت دیواری بسته به نوع چوب به کار رفته از قهوه ای بسیار روشن تا قهوه ای تریاکی ( بسیار تیره )متغیر خواهد بود .

 

ساعت دیواری چوبی

 

نصب این مدل ساعت ها با ابعاد بزرگ و خاص ، توجه همگان را به خود جلب می کند . و به جهت استفاده از چوب ، حس نزدیکی زیادی را با محیط طبیعی برای ما خواهد داشت .

این ساعت ها را می توان هم با اعداد و هم بدون عدد ، طراحی و خریداری نمود . ولی به طور میانگین ، به جهت استقبال مردم از سبک های ساده تر و مینیمال ، ساعت های بدون عدد طرفداران بیشتری داشته است .

در مجموعه زد دیزاین علاوه بر خرید ساعت به صورت اینترنتی ، امکان خرید مستقیم از درب شرکت مهیا می باشد .امروزه تعداد افرادی که به ساخت این سبک ساعت های روستیک ،مشغول هستند زیاد شده است و تنوع بالاتری به وجود آمده است .

نکته اساسی قبل از خرید مصنوعات چوبی ، کیفیت بالای چوب خواهد بود .زیرا اگر سازه های چوب طبیعی به دقت ضد آب ، ضد باکتری و نانو نشده باشند ؛ پس از مدت زمان کوتاهی پس از خرید مورد حمله حشرات قرار گرفته و یا با جذب رطوبت کیفیت و رنگ خود را از دست می دهند .

ساعت دیواری چوبی روستیک

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.