بلاگ, دکوراسیون داخلی

6 ایده که ورودی خانه شما را شگفت انگیز می کند!

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا جلوه متمایزی به خانه خود بدهیم ، پس چرا برای دیزاین راه پله و ورودی آپارتمان ، مطب ، فروشگاه و … خود فکر نکرده و کار خاصی انجام نداده ایم؟ ورودی خانه باید تأثیر خوبی در بازدیدکنندگان ما بگذارد .ورودی یکی از اولین ویژگی های خانه ای است که مردم می بینند . ورودی مانند کارت ویزیت خانه شماست . با افزودن چند ایتم جزئی، می توانید ظاهر و احساس کل این فضا را تغییر دهید و خانه خود را متمایز از هر خانه دیگری کنید .

شاید در بعضی موارد ، ورودی فضای ما ، تنها بخشی باشد که بازدیدکنندگان می بینند .ممکن بسیاری از دوستان ما فقط چند لحظه ای جلوی در بایستند و بروند . حتی ممکن است مشتری ، مراجعه کننده و … فقط برای پرسش یک سوال چند لحظه جلوی در ورودی و راه پله حضور داشته باشند و سپس بروند؛ و اگر این فضای زیبا و خیره کننده آذین شده باشد قطعا خاطره خوشی از ما به یاد دوستان مان باقی خواهد ماند .با ما در ادامه همراه باشید تا با 6 روش ساده جلوه ای جدید به دیزاین راه پله تان بدهید .


دیزاین راه پله

1.قرار دادن صندلی یا نیمکت

اگر فضا و موقعیت ورودی منزل شما این اجازه را می دهد که نیمکت یا صندلی برای پوشیدن و درآوردن کفش قرار دهید ، حتما این کار را انجام دهید . پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ شما به خاطر قرار دادن آن ، بسیار خوشحال و سپاسگزار خواهند بود. زیرا این وسیله برای آنها هنگام پوشیدن و در آوردن کفش راحت خواهد بود .

همین طور هنگام ورود به منزل اگر پاکت و یا وسیله ای داشته باشید ، لازم نیست آن را زمین گذاشته و باعث انتقال آلودگی به فضای خانه شوید؛ زیرا این صندلی و نیمکت می تواند به عنوان یک وسیله کاربردی مورد استفاده قرار گیرد .

2. ورودی منزل را با طراوت کنید

قرار دادن گل و گیاه طبیعی ، ظاهر زیبا و با طراوتی به محیط خواهد بخشید . اگر فضای بزرگ و نور خوب در اختیار دارید ، از گلدان های بزرگ و حتی گیاهان گلدار رنگارنگ استفاده نمایید . ولی چنانچه نور کم و فضای کوچکی دارید ، از کاکتوس های کم آب و گیاهانی که نیاز زیادی به نور ندارند ، استفاده نمایید . ورودی سبز و با طراوت به شما این احساس را می دهد که وارد باغ زیبایی شده اید.

برای دیزاین راه پله رستوران ، مطب ، فروشگاه و دفتر کار خود از معجزه گل های طبیعی و خوشرنگ و معطر نظیر رز ، لیلیوم ، ژرورا و شب بو و… غافل نشوید .

 

خرید اینه قدی

3. دیزاین راه پله با آینه ( یک تیر و چند نشان )

شاید هیچ وسیله ای به اندازه آینه به زیبایی و دیزاین ورودی منزل شما کمک نکند . این وسیله ای است که قبل از خروج از منزل و حتی لحظه ای که منتظر رسیدن میهمانان هستید می توانید خود را بررسی کنید و از آراستگی ظاهر خود اطمینان پیدا کنید .

همچنین آینه منعکس کننده نور و روشنایی بوده و فضا را روشن تر نشان می دهد و از طرفی به محیط عمق بخشیده و فضا را دو برابر می کند ، پس از معجزه آینه غافل نشوید و نمونه های متنوع و بسیار خاص آن را در وبسایت ما مشاهده نمایید . با توجه به بودجه و فضای مورد نظرتان می توانید از بین ده ها مدل آینه زیباترین را انتخاب نمایید .

شماره پشتیبانی : 2623860 – 0912
شماره‌ تماس کارخانه : ٣٦٧٠٤٦٦٧-٠٢٦

 

 

 

3. در دیزاین راه پله جسور باشید

اگر ورودی منزل شما بسیار ساده بوده و می خواهید با یک هزینه اندک تغییر چشمگیری در آن ایجاد کنید ، جسور بوده و دیوار آن را با یک رنگ بسیار خاص و متمایز رنگ آمیزی نمایید .قبل از انتخاب رنگ دیوار برای ورودی منزل ، حتما از یک متخصص مشاوره گرفته و مطالعه اندکی درباره روانشناسی رنگ ها انجام دهید ، تا بهترین و مناسب ترین رنگ را انتخاب نمایید .

 

دیزاین راه پله

4. دیزاین راه پله با تابلوهای نقاشی مدرن

اگر دیوار ورودی منزل تان ساده بوده و از طرفی به کارهای هنری علاقمند هستید ، با قرار دادن چندین تابلو نقاشی در سایز و ابعاد مختلف ، می توانید ظاهری شیک و کلاسیک به فضا ببخشید . قبل از قرار دادن این تابلوهای زیبا ، از امنیت راه پله ورودی منزل اطمینان حاصل فرمایید .

5. معجزه نور

هر چقدر برای دیزاین راه پله و وردی منزل تان هزینه کرده باشید ، وقتی همه جا کم نور و تاریک است ؛ هیچ ارزشی نداشته و در واقع زحمت بیهوده کشیده اید . از روشنایی و سالم بودن لامپ ها اطمینان حاصل نمایید .برای مواقعی که میهمان داشته و یا مناسبت خاصی مثل عید پیش رو دارید،  از فانوس های تزئینی و شمع های ایستاده و ریسه های زیبا استفاده نمایید . نور پردازی صحیح جزئیات ورودی را افزایش داده و محیط زیبایی ایجاد می کند. در سراسر این فضا بر روی چراغهای کم نور سرمایه گذاری کنید که درخشش  فوق العاده ای ایجاد می کند.

6. بی صدا بودن در ورودی

بسیاری از افراد به صورت روتین ، به لولای درها ، روغن زده و مانع از آن می شوند که هنگام باز و بسته شدن ، درها صدای جیر جیر بدهد . دیزاین راه پله هرچقدر اصولی و چشم نواز باشد اگر هنگام باز و بسته کردن درب ، صدای آزار دهنده به گوش برسد،  نشان از بی دقتی شما دارد . این مورد مخصوصا برای فروشگاه ها و مطب و اماکنی که بیشتر در رفت و آمد هستند به چشم می خورد .

امیدواریم با بکارگیری همین چند اصل کوچک و ساده ، بتوانید ظاهری آراسته و زیبا برای دیزاین راه پله ایجاد نمایید و بیشتر از هرکس دیگر خودتان از آن لذت ببرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *