براکت-و-میز-تلویزیون
فهرست

تفاوت براکت و میز تلویزیون چیست؟

چگونه می توان تلویزیون را به براکت متصل کنیم؟

تلویزیون را طوری بلند کنید که صفحه رو به شما باشد. و تلویزیون را به صفحه پایه تلویزیون نگه دارید . ابتدا براکت بالایی را به چسبانید، سپس به آرامی قسمت پایین صفحه را پایین بیاورید تا تلویزیون به مرکز پایینی قرار گیرد و برای کسانی که می خواهند فضای داخلی حداقلی داشته باشند مناسب است و حتی برخی از براکت های دیواری ممکن است برای خیلی فضا ها مناسب نباشد ما در این مقاله شما را راهنمایی می کنیم همینطور براکت ها انواع مختلفی دارند :براکت ثابت ،براکت متحرک، براکت کج شده.

 

33

براکت های دیواری ثابت

در دنیای امروزی که اکثر افراد آپارتمان نشین هستند و معمولا متراژ ساختمان ها کوچک است اکثریت افراد برای بهینه سازی فضا و همچنین زیبا سازی محیط منزل یا حتی محل کارشان بجای استفاده از میزهای تلویزیون که فضای زیادی را اشغال میکنند و حمل آن ها بسیار سخت و دشوار است از براکت دیواری تلویزیون ثابت استفاده می کنند که علاوه بر اینکه فضایی را اشغال نمیکنند بلکه زیبایی و شیک بودن خاصی را به محیط منزل یا محل کار می بخشد.

معایب پایه دیواری تلویزیون ثابت

از معایب براکت دیواری تلویزیون ثابت نسبت به مدل های موجود دیگر این است که زاویه چرخش آن برای تغییر جهت بسیار اندک و محدود است. این محصول بسیار مقاوم و محکم ساخته شده‌ و به خوبی می‌ تواند وزن تلویزیون را متحمل شود.

 232براکت های دیواری کج

براکت دیواری کج به تلویزیون این امکان را می‌ دهد که تلویزیون در موقعیت بالاتری نصب شود و بسیاری از تلویزیون های قدیمی و برخی از صفحه نمایش های LCD زمانی که مستقیماً به آنها نگاه می کنید بسیار تیره به نظر می رسند، بنابراین داشتن یک براکت دیواری کج می تواند واقعاً تجربه تماشای شما را بهبود بخشد. یک پایه تلویزیون دیواری تمام جهت گسترده ترین زاویه دید را برای شما ایجاد می کند. اساساً، این براکت ها از یک طرف به دیوار متصل شده و یک بازوی حرکتی از آن به سمت اتاق خارج شده است. 

براکت های دیواری متحرک

براکت‌ های دیواری متحرک کاملا بیشترین انعطاف‌ پذیری را در بین انواع مختلف پایه‌ های تلویزیون دارد زیرا به شما این امکان را میدهد که تلویزیون را در چند جهت به چرخانید تا در مکان‌ های مختلف مشاهده کنید. مثال میتوانید براکت را از نشیمن به اتاق خواب انتقال دهید و به تماشا تلویزیون بپردازید. 

 تفاوت براکت دیواری و میز تلویزیون

میز تلویزیون یکی از مهم ترین بخش های دکوراسیون است که می تواند به شما برای داشتن یک دکوراسیون زیباتر کمک کند. میز تلویزیون با طراحی شیک و لوکسی که دارد، می تواند زیبایی بخش دکوراسیون منزل شما باشد اگر در کنار زیبایی میز تلویزیون، به کیفیت و دوام آن هم اهمیت می دهید، برای خرید میز تلویزیون تردید نکنید و زد دیزاین از چوب های طبیعی یا روکش های طبیعی بادوام  برای ساخت استفاده میکند. پایه دیواری امکان سادگی را برای شما فراهم می کند و فقط به دیوار نیاز دارید، اما شما برای میز تلویزیون نیازی به دیوار ندارید و می توانید تلویزیون خود را دقیقاً در جایی که می خواهید نمایش دهید. و همینطور پایه دیواری این اختیار به شما میدهد که سیم های اضافی بپوشانید ولی میزهای تلویزیون سیار بوده و شما راحت تر میتوانید آن را جا به جا کنید نصب پایه‌ های دیواری کمی پیچیده‌ تر است، اما ارزش آن را دارد پایه های دیواری مخصوصاً برای صرفه جویی در فضا عالی هستند.  نصب تلویزیون خود به دیوار باعث می شود که مجبور نباشید یک مبلمان اضافی کنید. اگر در محله‌ های کوچک‌ تری زندگی می‌ کنید، نصب تلویزیون به شما این امکان را می‌ دهد که به راحتی یک صفحه نمایش بزرگ را در یک اتاق کوچک به راحتی تماشا کنید. 

 

میز ال سی دی

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×