میز-تلویزیون
فهرست

راهنمای انتخاب بهترین میز تلویزیون برای هال و پذیرایی

چی میز تلویزیونی بخریم؟

تطبیق تلویزیون با زیبایی اتاق نشیمن یا اتاق خواب کار آسانی نیست، اما یک پایه تلویزیونی زیبا این فرصت را برای شما  فراهم می کند تا صفحه نمایش شما به بخشی طبیعی از فضا تبدیل شود. نکته این است که یک میز تلویزیون بخرید که هم با تلویزیون شما و هم با دکوراسیون موجود و لوازم منزل در اتاق شما سازگار باشد.

برای انتخاب بهترین میز تلویزیون حتما از طراحان زد دیزاین کمک بگیرید به شما این امکان میدهیم که هر ایده یا طرحی مد نظر دارید را ما برای شما بسازیم

اگر می‌خواهید میز تلویزیونی مناسب پیدا کنید،آنچه شما نیاز دارید اندازه‌گیری عرض و ارتفاع تلویزیون است. ابعاد تلویزیون بسته به برند، اندازه قاب و موارد دیگر متفاوت است.

حتما از میز تلویزیون های که پایه های محکمی دارند استفاده کنید به علت اینکه تلویزیون ها  معمولا سنگین هستند و با خطر افتادن همراه می باشد لذا کاملا دقت کافی در خرید میز تلویزیون را داشته باشید.

میز تلویزیون

ارتفاع میز تلویزیون باید چقدر باشد؟ وبرای چه فضاهایی مناسب است

پایه تلویزیون پایین
تا ارتفاع ۵۰ سانتی متر. پایه های تلویزیون کم ارتفاع که اغلب در سبک مینیمالیست یا یکپارچه سازی موجود است، ساده با تعادل مناسب زیبایی و عملکرد هستند.

پایه تلویزیون متوسط
ارتفاع ۵۰-۶۰ سانتی متر پایه های تلویزیون متوسط ​​که برای ارائه ارتفاع مناسب برای تلویزیون استاندارد طراحی شده اند، دارای فضای ذخیره سازی و سطح تمیز و جادار هستند.

میز تلویزیون بلند
ارتفاع ۶۰+ سانتی متر پایه‌های تلویزیون بزرگ که اغلب دارای کشوهای داخلی یا قفسه‌های عمیق و بلند هستند، فضای ذخیره‌سازی زیادی را برای نیازهای سرگرمی شما و جای بلندی برای تلویزیون شما فراهم می‌کنند.

 

نکته پایانی:

چیدمان فاصله مبلمان با میز تلویزیون حتما باید به گونه ای باشد که فاصله دیدی حداقل ۱.۵ برابر اندازه صفحه‌ نمایش داشته باشید که به شما امکان می‌دهد جزئیات روی صفحه را مشاهده کنید. به عنوان مثال، اگر تلویزیون ۶۵ اینچی دارید، بهتر است مبل خود را حداقل ۲۵۰ سانتی متر یا حدود ۲.۵ متر از دستگاه قرار دهید.

 

4.2

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×