میز پاتختی
فهرست

میز پاتختی

اتاق خواب یکی از مهم ترین قسمت های خانه است که باید در آن آرامش گرفت. به همین دلیل شما باید با استفاده از ابزارهای مختلف راحتی را برای خود رقم بزنید. قطعا شما نیز مانند بسیاری از افراد دیگر تمایل داشته باشید که تمامی وسایل و ابزارها را در دسترس خود بگذارید تا در صورت نیاز بتوانید به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید. میز پاتختی ابزاری بسیار کاربردی است که شما می توانید تمامی وسایل خود را در داخل آن بگذارید. با این کار نه تنها به اتاق خواب خود نظم می بخشید، بلکه فضایی زیبا و شیک را نیز طراحی خواهید کرد. ولی برای این که میز پاتختی بتواند خانه شما را زیباتر کند، باید ابتدا طرح و مدل های این محصول را شناخته و متناسب ترین مدل را برای اتاق خواب خود انتخاب کنید.

متریال میز پاتختی

میزهای پاتختی از متریال های مختلفی ساخته شده است. شما می توانید از ام دی اف، ملامین و چوب برای ساخت این میزها استفاده کنید. در میان تمامی متریال های پاتختی چوب زیباتر بوده و جذابیت بیشتری دارد. ولی نکته ای که در این میان باید به آن توجه کرد هماهنگی این میز با سایر متریال های موجود در خانه می باشد. میزهای چوبی از چوب درختانی همچون گردو، راش، کاج، بلوط و … تولید می شود و از این رو استحکام و دوام بسیار بالایی دارد و شما می توانید از آن به عنوان صندلی نیز استفاده کنید.

میز پاتختی

میز پاتختی مدرن

میزهای پاتختی مدرن نمونه ای از سبک ترین و ساده ترین میزهای پاتختی است که علاوه بر افزایش زیبایی دکوراسیون اتاق خواب، فضای کمی را نیز اشغال می کند. بنابراین در صورتی که اتاق خواب کوچکی دارید و با کمبود جا مواجه هستید، می توانید از پاتختی های مدرن استفاده کنید. میزهای پاتختی مدرن رنگ بندی متنوعی دارند و قابل هماهنگی با هر دکوراسیونی می باشند. این میز برای ساده پسندان بهترین گزینه به شمار می رود.

میز کلاسیک

در صورتی که سبک اتاق خواب شما به صورت سلطنتی چیدمان شده است، میز پاتختی کلاسیک دکوراسیون اتاق شما را بسیار شیک و جذاب می کند. این میز دارای طرح و نقش های متنوعی است و شما می توانید طرح و نقش میز را با تخت خود هماهنگ کرده و هارمونی جذابی را طراحی کنید. حتی برای اتاق خواب های بزرگ می توانید از دو میز پاتختی استفاده کنید و یکی را در سمت راست و دیگری را در سمت چپ قرار دهید و با قرار دادن آباژور بر روی آن فضایی زیبا را طراحی نمایید.

میز جدید

میز پاتختی ها اغلب به صورت مربع و یا مستطیل طراحی شده است. ولی شما می توانید مدل های جدید این میز را به اشکال مختلف نیز سفارش دهید. بنابراین میزهای پاتختی دست شما را در انتخاب و چیدمان دکوراسیون باز می گذارند. به صورت استاندارد این میزها دارای دو کشو هستند ولی این میزها می توانند به صورت سفارشی تعداد کشوی بیشتری داشته باشند.

میز پاتختی

نکات مهم برای خرید میز پاتختی

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید میز پاتختی باید مورد توجه قرار دهید، ارتفاع این میزها است. ارتفاع استاندارد این میزها به صورت تقریبی بین ۶۰ تا ۷۰ سانتی متر است. انتخاب ارتفاع دقیق و مناسب این میز به تخت شما بستگی دارد. با این وجود شما می توانید میز را کوتاه تر از تخت نیز سفارش دهید و آباژور و سایر ابزارهای تزئینی را بر روی آن بگذارید.

میزهای پاتختی به دو صورت کشودار و درب دار طراحی شده است. در صورتی که ابزار شما ابعاد بزرگی دارد ولی تعداد آن زیاد نیست، مدل کشودار برای شما مناسب تر است. ولی در صورتی که ابزارهای ریز دم دستی زیادی دارید، با خرید میزهای پاتختی کشوردار می توانید به خانه خود نظم بخشیده و تمامی وسایل مورد نیاز خود را دم دست بگذارید.

باتوجه به سبک و رنگ دکوراسیون اتاق خواب می تواند به افزایش زیبایی و جذابیت فضا کمک کند. همان طور که در بالا عنوان کردیم، میزهای پاتختی در طرح و مدل های متنوعی موجود است. بنابراین شما هر سبک و رنگی که در دکوراسیون خود داشته باشید، می توانید میز پاتختی را نیز به دلخواه متناسب با دکوراسیون سفارش دهید.

جنس و کیفیت میزهای پاتختی اهمیت بسیاری دارد. معمولا میزهای چوبی از مقاومت بسیاری برخوردار می باشند ولی هماهنگی متریال میز با متریال تخت نیز بسیار مهم است. میزهای چوبی مقاومت بسیار بالایی دارند و از این رو می توان در برخی موارد از آن ها به عنوان صندلی نیز استفاده کرد.

فضای موجود در خانه نیز بر روی انتخاب این میزها تاثیر می گذارد. در صورتی که اتاق خواب کوچکی دارید، میز پاتختی سبک مدرن و بدون پایه برای اتاق خواب شما بهتر است زیرا با اشغال فضای کمتر، فضای بهینه را برای شما به دنبال دارد.

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×