روشویی دیواری
فهرست

روشویی دیواری

زیبایی دو چندان سرویس بهداشتی با روشویی دیواری

روشویی های دیواری یکی از اجزای دکوراسیون است که جایگاه ویژه ای را در حمام و سرویس بهداشتی ایفا می کند. این روزها طرح و مدل های روشویی ها به قدری گسترده شده است که شما را در انتخاب مناسب ترین مدل مردد می کند. در نتیجه به جرات می توان گفت که زیبایی دو چندان سرویس بهداشتی با روشویی دیواری امکان پذیر است. فرقی نمی کند که فضای سرویس بهداشتی و حمام شما کوچک باشد یا بزرگ، در هر دو صورت روشویی های دیواری می تواند جذابیت چشمگیری به دکوراسیون خانه شما دهد. در ادامه انواع مدل های روشویی دیواری را به شما معرفی خواهیم کرد.

روشویی دیواری سرامیکی

روشویی های سرامیکی یکی از رایج ترین روشویی هایی است که شما نمونه های متنوعی از آن را در بسیاری از سرویس بهداشتی ها مشاهده کرده اید. این روشویی ها رنگ بندی متنوعی دارد و اغلب به صورت ساده طراحی می شود تا فضایی شیک را رقم بزند. این جنس روشویی شستشوی بسیار راحتی دارد و در برابر فشار و ضربه مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. انعطاف پذیری بالا در روشویی های سرامیکی باعث سازگاری این روشویی ها برای فضاهای کوچک و بزرگ شده است. روشویی های سرامیکی با استفاده از پیچ های مخصوص بر روی دیوار قابل نصب می باشد.

روشویی دیواری سرامیکی

روشویی دیواری سنگی

یکی از لوکس ترین متریال به کار رفته برای تولید روشویی سنگ است. شاید با خود فکر کنید که شاید به خاطر سنگینی روشویی سنگی نمی توان آن را بر روی دیوار نصب کرد. در صورتی که روشویی های دیواری یکی از المان های بسیار جذاب در سرویس بهداشتی های لوکس و زیبا می باشند. این روشویی ها فضای زیادی را اشغال نمی کند و به دلیل مقاومت بسیار بالای متریال سنگ، تا سال ها می توانید از این روشویی بدون هیچ آسیبی استفاده کنید.

روشویی دیواری شیشه ای

یکی از مدرن ترین و فوق العاده ترین طرح هایی که شما می توانید در سرویس بهداشتی خانه خود پیاده سازی کنید، روشویی های شیشه ای می باشند. این روشویی ها کامل مدرن هستند و مقاومت بسیار بالایی را در برابر ضربه و فشار از خود نشان می دهند. از طرفی روشویی های شیشه ای شستشوی بسیار راحتی دارند و به راحتی و یا هر شوینده ای می توانید آن را تمیز کنید. لازم به ذکر است که روشویی های شیشه ای با هر دکوراسیونی سازگاری دارند.

 

روشویی دیواری شیشه ای

روشویی دیواری چوبی

چوب از دیگر متریال های بسیار جذاب و زیبا برای دکوراسیون روشویی است که گرمای بسیار ایده آلی را به فضا می بخشد. این روشویی را می توان به صورت کابینت دار و یا دیواری استفاده کنید. این جنس روشویی نیز مقاومت بالایی دارد و خط و خراش را بر روی خود نشان نمی دهد. با توجه به وزن پایین روشویی های چوبی نیازی به تخریب بالا نبوده و تنها با چند پیچ ساده می توانید آن را بر روی دیوار نصب کنید.

ابعاد روشویی سرویس بهداشتی

ابعاد و اندازه روشویی به صورت مستقیم با متراژ فضا در ارتباط است. بدین صورت که شما باید ابتدا متراژ سرویس بهداشتی خود را در نظر بگیرید و سپس بر اساس آن ابعاد روشویی را سفارش دهید. استفاده از روشویی های بزرگ برای سرویس بهداشتی کوچک باعث اشغال فضا شده و حرکت را برای شما با مشکل مواجه می کند. بنابراین برای فضاهای متراژ پایین بهتر است که روشویی های کوچک سفارش دهید.

مزایای استفاده از روشویی دیواری

یکی از اصلی ترین و مهم ترین مزایای استفاده از روشویی دیواری در سرویس بهداشتی، اشغال کمترین فضا می باشد. بدین صورت که این روشویی ها بدون نیاز به پایه هستند و تنها با استفاده از پیچ بر روی دیوار نصب می گردند. بنابراین شما می توانید از فضای زیر روشویی برای قرار دادن وسایل اضافی استفاده کنید.

یکی دیگر از مزایای این روشویی ها زیبایی چشمگیر آنها می باشد. بدین صورت که روشویی دیواری ها مدل های بسیار متنوعی دارند و شما می توانید به صورت آزادانه و بر اساس سلیقه و دکوراسیون سرویس بهداشتی مناسب ترین روشویی را انتخاب کنید.

همچنین استفاده از روشویی دیواری در هزینه های شما نیز صرفه جویی خواهد کرد. بدین صورت که این روشویی ها از متریال کمتری استفاده می کند و از این رو شما می توانید با هزینه پایین ترین این روشویی ها را خریداری کنید.

روشویی های دیواری نصبی آسان و راحت دارد و شما در کوتاه ترین زمان می توانید آن را اجرا کنید.

 

مناسب ترین رنگ برای روشویی دیواری

 

انتخاب مناسب ترین رنگ برای روشویی 

روشویی دیواری رنگ بندی متنوعی دارد. انتخاب بهترین رنگ برای روشویی به رنگ دکوراسیون سرویس بهداشتی، ابعاد فضا و میزان نور موجود در محیط بستگی دارد. بسیاری از افراد از رنگ های روشن خصوصا رنگ سفید برای روشویی استفاده می کنند. زیرا این رنگ نه تنها با هر رنگ دکوراسیونی سازگار است، بلکه فضا را نیز بزرگ تر و دلبازتر می کند.

 

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×