Whatsapp

مشاوره رایگان

سبک مدیترانه ای

خانه ای با حال و هوای مدیترانه + تصاویر سبک مدیترانه ای

فهرست

سبک مدیترانه ای،با حال و هوای تعطیلات

وقتی صحبت از فضای داخلی مدیترانه‌ ای به میان می‌آید، خانه‌ های لوکس،با رنگ های درخشان، با رنگ‌های خنثی ساده و روستیک در کنار هم قرار می گیرند، در این مقاله نحوه وارد کردن سبک دنیای قدیمی نواحی مدیترانه به فضای خانه، آورده شده است.

 

 

سبک مدیترانه ای در دکوراسیون

سبک مدیترانه ای با پس زمینه ای خنثی شروع می شود در سراسر منطقه، خانه های مدیترانه ای محیطی خنثی را انتخاب می کنند. دیوارهای سفید بافت با چوب های طبیعی ترکیب می شوند تا فضایی گرم و دلپذیر را ایجاد کنند. رنگ فضا را با منسوجات و کاشی کاری های غنی تقویت کنید یا با وسایل روستایی و در عین حال شیک آن را ساده نگه دارید.

سبک مدیترانه ای دارای کفپوش های سنگی یا تراکوتا است. خانه های مدیترانه ای با سنگ کاری بادوام یا تراکوتای غنی ساخته شده اند. نه تنها تمیز نگه داشتن آن آسان است، بلکه دارای کیفیت و دوام خیلی زیاد است. که رنگ ، بافت و عمق فراوانی را برای هر فضا ایجاد می کند.

 سبک مدیترانه ای طرح رنگی الهام گرفته زمین را در بر می گیرد رنگ های مدیترانه ای کل چرخه رنگ را در بر می گیرد، اما الهام خود را از طبیعت می گیرند. این سبک با رنگ‌ های گرم و خاکی مانند سفال ها ،رنگ اخرایی،آجری و فیلی و رنگ هایی که دریا و آسمان را بازتاب می‌دهد: آبی فیروزه ای ، لاجوردی، بنفش تیره و سبز آبی.

این سبک می تواند دارای تیر های چوبی اکسپوز (EXPOSED) در سقف باشد. البته بهتر است بگوییم پیدا کردن یک خانه مدیترانه ای بدون تیر چوبی سخت باشد. این یک عنصر معماری جدایی ناپذیر در طراحی این سبک است. با افزودن گرمای چوب به بالای سر، تیر های چوبی پوشیده نشده و در معرض دید، زیبایی صمیمی‌ تر و دنج‌ تری ایجاد می‌کنند.

همچنین این سبک شامل کاشی های طرح دار است کاشی های طرح دار به زیبایی فضای داخلی مدیترانه ای را به تصویر می کشند. کاشی که اغلب در کف، دیوارها و پله ها استفاده می شود، فضا را با رنگ و بافت بی نظیر زنده می کند. از ترکیب و چند طرح مختلف کاشی نترسید. یک خانه مدیترانه ای عاشق ترکیب جسورانه و متنوع است.

 

سبک مدیترانه ای در طراحی داخلی

مدیترانه احساس دنیای قدیمی دارد جذابیت لمسی نقش مهمی در ایجاد فضایی گرم و قابل زندگی ایفا می کند. بخش مهمی از طراحی مدیترانه ای که ریشه در تاریخ دارد. این خانه، با چوب های فرسوده، سنگ کاری و تزئینات رنگ شده، ظاهری خاص ایجاد کنید.  علاوه بر این، لایه‌هایی از رنگ و لعاب اغلب با دست روی دیوارهای گچ یا شن و ماسه مالیده می‌شوند تا عمق بصری اضافه شود. سبک مدیترانه ای دارای مبلمان چوبی است. مبلمان به سبک مدیترانه ای از ساده کاربردی و مدرن تا رسمی و از روستیک گرفته تا حکاکی شده و دارای جزئیات را در بر می گیرد. اثاثیه که به شدت بر مواد چوبی تاکید می کنند، معمولاً کوتاه با پایه های زینتی و پرکار هستند. اسکلت مبل ها سنگین و اغلب بزرگ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.