جا کفشی در دکوراسیون
فهرست

جا کفشی در دکوراسیون

خاص ترین جا کفشی در دکوراسیون

رعایت نظم و ترتیب تاثیر بسزایی بر روی زیبایی دکوراسیون خانه شما دارد. موارد بسیاری بر روی این نظم تاثیرگذار هستند که یکی از این موارد جاکفشی است. تجمع کفش ها در جلوی درب خانه نه تنها باعث انتشار آلودگی به سایر قسمت های خانه می شود، بلکه ظاهری نازیبا نیز به خانه شما می دهد. بنابراین شما با خرید یک جاکفشی می توانید نظم خاصی را به خانه خود ببخشید. ولی آیا هر جاکفشی می تواند به زیبایی خانه کمک کند. برای این که بتوانید بهترین مدل را برای خانه خود انتخاب کنید ما به شما خاص ترین جا کفشی در دکوراسیون را معرفی خواهیم کرد.

جا کفشی مدرن در دکوراسیون

جا کفشی های مدرن شاید خاص ترین مدل در دکوراسیون نباشند ولی تغییری اساسی در فضای خانه شما ایجاد می کنند. با توجه به این که جا کفشی اولین ابزاری است که هر فرد با ورود آن را مشاهده می کند، زیبایی و جذابیت آن بر روی قضاوت افراد تاثیر می گذارد. به همین دلیل شما با انتخاب هوشمندانه زیباترین و مناسب ترین جا کفشی مدرن می توانید کیفیت خانه خود را افزایش دهید. جا کفشی های مدرن اغلب از جنس ام دی اف هستند و به صورت کاملا ساده طراحی شده اند و روکش آن اغلب از جنس هایگلاس می باشد. این جا کفشی ها درخشش چشمگیری را در خانه شما ایجاد می کنند و در رنگ های متنوعی موجود هستند.

جا کفشی مدرن در دکوراسیون

انواع جا کفشی در دکوراسیون

جا کفشی چند تکه 

جا کفشی های چند تکه یکی از خاص ترین ها در دکوراسیون به شمار می روند. شما می توانید از این مدل به صورت چند منظوره استفاده کنید. این جا کفشی ها دارای بخشی برای قرار دادن کفش ها، بخشی برای قرار دادن لباس ها و بخشی دیگر برای قرار دادن لوازم اضافی همچون چتر می باشند. بنابراین شما با بهره گیری از این جا کفشی ها می توانید نظم کاملی را در خانه ایجاد کنید.

جا کفشی کشویی 

جا کفشی های کشویی نمونه ای از عالی ترین و شیک ترین جا کفشی های موجود در بازار هستند که به صورت خلاقانه و بسیار خاص طراحی شده اند. این جا کفشی ها در داخل کشوهای مخصوصی قرار می گیرند و از آن می توان به روش های دیگری نیز استفاده کرد. به عنوان مثال برخی از این جا کفشی ها به صورت صندلی هستند و پس از بستن کشوها می توانید بر روی آن استراحت کنید و یا برخی دیگر همانند آینه قدی عمل می کنند و تمامی استایل شما را در خود نشان می دهند.

جا کفشی زیر پله ای 

جا کفشی های زیر پله ای یکی از لاکچری ترین و خاص ترین مدل های جا کفشی  است. این جا کفشی ها باعث استفاده بهینه از فضا می شوند و بر روی زیبایی خانه شما بسیار موثر هستند. اکثر خانه ها دارای فضایی در زیر پله ها هستند که به صورت پرت و بلااستفاده مانده است. شما می توانید به صورت خلاقانه و کاملا هوشمندانه از این بخش برای قرار دادن کفش ها استفاده کنید. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد تا شما را به دیزاین مورد علاقیتان برساند.

میز کنسول بعنوان جا کفشی 

میز کنسول ها دارای کشوهای متعددی هستند که می توانند کفش های زیادی را در خود جای دهند. بنابراین شما می توانید یک میز کنسول در راهروی خانه خود قرار دهید و با این کار نه تنها فضایی را برای قرار دادن کفش ها در نظر خواهید داشت، بلکه زیبایی راهرو نیز چندین برابر خواهد شد. حتی اگر فضای راهروی شما کوچک است نیز نیازی به نگرانی نیست زیرا شما می توانید به دلخواه خود مناسب ترین کنسول را سفارش دهید.

 

میز کنسول بعنوان جا کفشی

استفاده از شلف بعنوان جا کفشی در دکوراسیون

شلف ها یکی از ابزارهایی هستند که به تازگی افراد از آن برای نظم بخشیدن به کفش ها استفاده می کنند. بنابراین در صورتی که فضای کافی برای قرار دادن کفش ها در ورودی ساختمان خود ندارید می توانید از شلف بهره ببرید. شلف ها در مدل های مختلفی موجود است و برای خاص تر کردن خانه خود می توانید شلف ها را به صورت مورب و یا مدل دار نصب کنید. همچنین شلف ها رنگ بندی مختلفی دارند تا راحت تر با خانه شما ست شوند.

 

شلف بعنوان جا کفشی

چگونه مناسب ترین و خاص ترین  جا کفشی در دکوراسیون را برای خانه خود انتخاب کنیم؟

برای رسیدن به خاص ترین جا کفشی  نیازی نیست که حتما از طرح های پیچیده استفاده کنید. بلکه سازگاری جا کفشی با دکوراسیون خانه شما می تواند به خاص شدن آن کمک کند. بنابراین حتی کوچک ترین و ساده ترین جا کفشی نیز می تواند به صورت فوق العاده چشمگیری تغییری اساسی در دکوراسیون خانه شما ایجاد کند. انتخاب بهترین و خاص ترین جا کفشی در دکوراسیون به سلیقه شما و میزان فضای موجود در خانه بستگی دارد.

مناسب ترین و خاص ترین جا کفشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×