بلاگ, چوب

بزرگ ترین خریدار درخت در منطقه

خشک کردن اسلب چوب

تولیدات مجموعه زد دیزاین حول محور دکوراسیون روستیک و استفاده از المان های طبیعی و ارگانیک نظیر چوب های جنگلی و متریال سنگ و … می باشد و سازه های ما جزء معماری سبز و بایوفیلیک به حساب می آید .از این رو لزوم استفاده از این مواد اولیه ( نظیر خرید درخت ، خرید سنگ طبیعی و… ) با توجه به ازدیاد سفارشات این مجموعه بیش از پیش شده است .لذا این مجموعه بهترین خریدار درخت های خوب و باکیفیت شما عزیزان می باشد .

 

خریدار درخت

آیا قطع درخت جنگلی قاچاق است :

اگر درختی بدون مجوز قطع شود عملی محکوم و غیر قانونی می باشد .اگر درختی جنگلی باشد ، برای قطع شدن حتما باید چکش بخورد و بدون چکش خوردن درخت ها حتی نمی توانند جابه جا شوند .نحوه ی چکش زدن درخت که تصویر آن را در ادامه ملاحظه می کنید ، به این ترتیب است که از خود سازمان ،کارشناسان و ناظران با چکش خاصی که دارند ، روی تنه درختان می کوبند و علامتی ثبت می شود .این کار حتما باید انجام شود و اگر غیر از این باشد ، قاچاق محسوب می شودو قوه قضاییه با آن ، مثل برخورد با قاچاق  عمل می کند .برای مشاهده این که از درخت چه استفاده ایی می شود ، مقاله زیر را بخوانید .

مطلب پیشنهادی : کاربردی ترین موارد استفاده از اسلب چوب

 

خریدار درخت

قیمت درخت به چه عواملی بستگی دارد ؟

به طور کلی قیمت درختان بسته به کیفیت آن ها طبقه بندی می شود .بسته به سن درخت ، جنس ،قطر درخت و میزان رطوبت و … قیمت خرید درخت متغیر خواهد شد .تمامی چوب های خشک  و نیمه خشک شما از جمله گردو ،گیلاس ،چنار،کاج ،توسکا بصورت الوار و درخت در ابعاد مختلف را خریداریم . درخت های قطر 50 به بالا در اولویت خرید می باشند . برای اطلاع از قیمت درخت تان با این شماره تماس بگیرید .

شماره تماس : 09122623860

 

راهکارهای جلوگیری از قاچاق درخت :

باید تمام پاسگاه ها بارهایی که حمل و نقل می شود را بررسی کنند و هر چوبی که بخواهد در شهر جابجا شود ، حتی اگر مردم و جنگل بانان متوجه نشوند. پاسگاه ها و نیروی انتظامی باید مجوز چکش خوردن درختان را مورد بازبینی دقیق قرار دهد . زیرا قطع بی رویه درختان آسیب جدی به محیط زیست و حیات وحش می زند .

در زد دیزاین ما تمامی درختان دارای مجوز قانونی را خریداری می نماییم . چنانچه کسی قصد فروش درختان باغ خود و یا حتی درختان قطع شده بر اثر آسیب های جوی و طوفان و … را به هر دلیلی داشت با مشاوران ما تحت عنوان خریدار درخت ،تماس بگیرد .

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *