بروزترین آینه قدی دکوراتیو
فهرست

بروزترین آینه های قدی در دکوراتیو منزل

تمامی افراد چه خانم ها و چه آقایان در طول روز برای بررسی مرتب بودن ظاهر و استایل خود چند باری از جوی آیینه رد می شوید. آینه های قدی یکی از ابزارهایی هستند که نه تنها در زیبایی خانه تاثیر می گذارد، بلکه شما می توانید به صورت کامل استایل خود را در آینه بررسی کنید. در ادامه چند مدل ار بروزترین آینه های قدی در دکوراتیو منزل را به شما معرفی خواهیم کرد.

آینه دکوراتیو قدی چه نقشی در زیبایی خانه ایفا می کنند؟

دیوارها یکی از عناصر اصلی در زیبایی خانه هستند که می توان آن را با استفاده از عناصر مختلفی تزئین کرد. استفاده از آینه ها علاوه بر زیبایی، کاربردی نیز می باشند به همین دلیل طرفداران بسیاری دارند. اغلب آینه های قدی قابل جابجایی هستند و از این رو شما می توانید تغییری اساسی را با استفاده از این آینه ها در خانه خود به وجود بیاورید. تنوع در طرح و مدل آینه های قدی این امکان را به شما می دهد که این آینه ها را در تمامی سبک های دکوراسیون به کار ببرید.

بزرگ تر کردن خانه با آینه قدی

همان طور که می دانید نقش های موجود در آینه نتیجه انعکاس هستند. بنابراین استفاده از آینه های دکوراتیو قدی در خانه های کوچک باعث بزرگ تر شدن و دلبازتر شدن فضا می شود. بدین صورت که شما می توانید از آینه ها برای بزرگ تر به نظر رسیدن خانه نیز استفاده کنید. نحوه نورپردازی بر روی آینه نیز اهمیت بسیاری دارد و تا جای ممکن بهتر است که نور از زاویه غیر مستقیم به آینه ها تابانده شوند تا زیبایی فضا را افزایش دهند.

1.1

 آینه دکوراتیو قدی سبک کلاسیک

آینه های دکوراتیو کلاسیک طرحی شلوغ دارند و اغلب بزرگ تر و پر نقش و نگارتر از سایر آینه های قدی هستند. شما با ورود به هتل ها و فروشگاه های کلاسیک نمونه های متنوعی از آینه های کلاسیک را مشاهده خواهید کرد. این آینه ها به خانه شما روح می بخشد و کیفیت فضا را افزایش می دهد. آینه های دکوراتیو قدی بسیار مستحکم و بادوام هستند و شما می توانید هنر و نقوش ایرانی را بر روی آن مشاهده کنید.

آینه دکوراتیو قدی سبک مدرن

آینه های مدرن یکی از شیک ترین و زیباترین آینه های موجود در بازار است که از ظرافت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این آینه ها اغلب فاقد قاب هستند و یا فریم آن ها به صورت نازک و ساده طراحی شده است. شما می توانید در این آینه ها به خوبی نقش خود را مشاهده کنید. آینه های دکوراتیو مدرن نمونه ای از بهترین و بروزترین آینه های قدی در دکوراتیو منزل به شمار می روند. این آینه ها فضای کمی را اشغال می کنند و برای آپارتمان ها و خانه های کوچک بسیار مناسب هستند.

آینه دکوراتیو قدی در پذیرایی

استفاده از آینه های قدی یکی از روش های بسیار ویژه برای افزایش زیبایی نمای دکوراسیون محسوب می شوند. طرح هایی همچون لوزی، پنج ضلعی و … از جمله بروزترین آینه های قدی در دکوراتیو منزل است که می تواند زیبایی بسیار چشمگیری را به خانه ببخشد. این آینه ها با بازتاب زیبایی که ایجاد می کنند، نقش مهمی را برای بزرگ تر نشان دادن خانه بر عهده دارند. البته در صورتی که شما آینه دوست ندارید می توانید از  آینه و کنسول چوبی نیز استفاده کنید ولی آینه های قدی نمای خاص تری را به دکوراسیون خانه می دهند.

آینه قدی دکوراتیو چوبی

آینه های قدی چوبی یکی از بروزترین آینه های قدی در دکوراتیو منزل خصوصا دکوراسیون سبک روستیک است. این آینه ها با استفاده از طرح و مدل های قدیمی تزئین شده است تا خانه را شیک و متفاوت کند. برای این آینه ها نیازی نیست که هزینه بالایی را پرداخت کنید. بلکه آینه های قدی دکوراتیو چوبی در لیست اقتصادی ترین آینه های قدی قرار دارند.

1.3

آینه دکوراتیو فریم دار

آینه های فریم دار اغلب برای دکوراسیون های کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرند. فریم های این آینه از متریال های مختلفی از جمله چوب، فلز، پی وی سی و … تولید می شوند که هر کدام در سبک خود زیبایی چشمگیری دارند. آینه های قدی دکوراتیو فریم دار برای خانه های کلاسیک بسیار مناسب هستند.

آینه دکوراتیو بدون فریم

آینه های دکوراتیو بدون فریم یکی از شیک ترین و مدرن ترین آینه های دکوراتیو هستند که به صورت ساده و در اشکال مختلفی طراحی می شوند و می توان به راحتی آن را بر روی دیوار نصب کرد. این آینه ها نمایی بسیار زیبا و جذاب دارند و اغلب در خانه های مدرن به کار می روند.

آینه دکوراتیو ال ای دی

آینه های ال ای دی به صورت فوق العاده ای می توانند تغییرات چشمگیری در جهت زیبایی خانه شما ایجاد کنند. این آینه ها که یکی از بروزترین آینه های قدی در دکوراتیو منزل می باشند، با درخشش بالای خود زیبایی دو چندانی را به ارمغان خواهند آورد. در حال حاضر آینه های دکوراتیو چراغ دار از جمله پر فروش ترین آینه ها می باشند.

 

لطفا به این محتوا امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button
×